Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala27

niespokojny sen u 7mieszznego chłopca doradzcie.....

Polecane posty

Gość mala27

synka, kąpie o potem ok 19,a zasypia około 20,budzi mi sie w około 12 i juz musze go brac do łóżka cigle kopie nózkami i rzuca mi sie wypluwa smoczek łapkami ciagle drapie minie po twarzy .....a oczka ma zamknieta i tak do rana...a wstaje juz o 6 rano,co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opętany przez Szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaki
Ale sie namęczycie oboje, biedny, może to ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udac sie do lekarza ......aby ten rozwiał wszelkie obawy o małego :) Moze dziecko jest nadpobudliwe ? Hm............no niewiem ....Lekarz to lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej egzorcysta potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaki
ale żeście ją obie nastraszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaki
przeciez pisze-OBIE!napewno to nic groznego, przeciez każde dziecko ma czasem lepsze i gorsze okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź czy ma znamię
w kształcie szóstek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja coreczka ma 2,5 miesiaca i jest dokladnie tak ja opisujesz tak niespokojnie spi sama sie zadrapuje i macha niespokojnie raczkami i nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Moje dziecko spi nie spokojnie czasami i zauwazyłam ze jest to zazwyczaj wtedy gdy malo sie nim zajmuje w ciagu dnia. Np we wigilie caly dzien pracowalam a on musial bawic sie sam w lozeczku i potem mu sie zle spało. Dlatego jak bywaja teraz takie dni ze z jakis powodów mało sie nim zajmuje to staram sie go tulis długo do nu, spiewac mu kołysanke, aby czuł moja miłosc. Oczywiscie moga to byc tez zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Moje dziecko spi nie spokojnie czasami i zauwazyłam ze jest to zazwyczaj wtedy gdy malo sie nim zajmuje w ciagu dnia. Np we wigilie caly dzien pracowalam a on musial bawic sie sam w lozeczku i potem mu sie zle spało. Dlatego jak bywaja teraz takie dni ze z jakis powodów mało sie nim zajmuje to staram sie go tulis długo do nu, spiewac mu kołysanke, aby czuł moja miłosc. Oczywiscie moga to byc tez zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
dzieki bardzo,tylko moje dziecko tak ma przez ostatnie 2 miesiace a zobki napewni jeszcze nie ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
a lekarz powiedził ze ma za duzo wrazen w ciagu dnia hm..... tylko nawet jak jest cały czas w domu ze mna ma tak samo,ja juz nie wiem czemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to ogladałam
moj ma niecałe 6m-cy mam synka-lekarka skwitowała to stwierdzeniem"ze chłopcy to tak maja"wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Autorki topicu (i innych rodziców mających ten problem): http://pl.wikipedia.org/wiki/Lęki_nocne Poczytajcie tutaj, ja przerabiałam to ze swoją starsza córką. Jeżeli chcielibyście o tym porozmawiac podaje swój nr gg 2925754 lub piszcie na maila, chętnie opowiem jak to było u mnie, tylko że teraz nie za bardzo mam czas ;) najlepiej wieczorkiem Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka Wam i Maluszkom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
ale fajnie chłopcy tak maja,to mam nic z tym nie robic no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
podaje nr gg 8113340 z checia porozmawiam na ten temat oczywiscie po 20 bede na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.:) Moja 5 m-czna córeczka też ma niespokojny sen ( teraz już zdarza się to sporadycznie). Znajoma doradzila mi, żeby klaśc dziecko do snu na boczku. Posluchalam Jej- polozylam malą na boku, oblozylam kocykiem i poduszką by nie mogla się przekręcić na plecy i ......... przespalam spokojnie noc. :D Ma to związek z jelitkami - tym bardziej po nocnym karmieniu- gdzie dziecko zaraz dalej zasypia, nie zawsze dobrze mu się odbije i w jelitach się buzuje. proponuję to sprawdzić- napewno nie zaszkodzi. To tak samo jak u nas- spróbuj zasnąc tuż po jedzeniu na plecach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma 6.5 miesiace i tez od kilku dni ma bardzo dziwne zachowanie nocne.. Zasypia i budzi sie po ok 2 godz jak go przystawie do cyca zasypia ale tylko jak odloze do lozeczka znow zaczyna marudzic... Od 3 dni juz na stale spi ze mna.. i jak tylko zaczyna sie wiercic i byc niespokojny daje mu cyca.. nie zawsze to pomaga..ale przewaznie... Jedna z dziewczyn podrzucila link... po przeczytaniu zastanowilam sie czy to nie moja wina.. ograniczylam malemu dzienne spanie bo wstawal o 5 rano juz... teraz wstaje o 8 Dzis sprobuje wrocic do poprzedniego planu dnia ze maly sypial od3-6 godz w dzien... moze to naprawde wina tego ze za malo spi.. :O Z 2 str podejrzewam zabki... dolne juz sa..moze gorne ida..? No ale to wszystko trzeba przeczekac... i zweryfikowac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
dziekuje za rady jutro obłoze go poduchami i połoze na boku,moze pomoze......oby////teraz juz spi przetszymałam go w dzien spał 2 godziny tylko wiec moze bedzie dobrze spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala27
a mam jeszcze jedno pytanie,daje mu na spiku o 22 mliko z kaszka,i tylko budzi sie i je raz ok 2-3 w nocy a potem juz rano czy tak dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dory
7 miesieczne dziecko to powinno spac cała nocke bez karmienia nocnego. Nie przespi bez tego dokarmiania? A ile razy je dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak Mala-pomoglo spanie na boczku? a co do nocnego jedzenia kazde dzieckojest inne. Czasami 5 mczne przesypia noc a czasami 7mczne musi jeszcze zjeśc. Tak więc tym bym się nie przejmowala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×