Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 24 lata8 miesiecy

28letni facet mam z nim duzy problem

Polecane posty

Gość mam 24 lata8 miesiecy

mialam z moim facetem ustalone ze ok stycznia staramy sie o dziecko a on teraz mowi ze jest jeszcze zbyt mlody zlapalam straszna doline jestesmy razem ponad 5lat ale czasem mysle o rozstaniu. Nie wiem co o tym myslec moze on mnie nie kocha ze nie pragnie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
duzy chłopiec-duzy kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 24 lata8 miesiecy
nie wiem co mam zrobic mam strasznego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia cizia
ja mam 28 lat , jestem kobietą i też sięczuję za młoda - więc co tu sięchłopu dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Nie wie czy chce z tobą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia cizia
moze tak , a moze nie moze po prostu chce się jeszcze wybawic i boi się, że potem laska będzie już tylko miała czas dla dziecka , on pójdzie w odstawkę , a jedyny kontakt to będzie "stary leć po pieluchy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefe
raczej nie traktuje cie powaznie. 28 lat facet powanie myslacy mysli juz o dziecku i zalozeniu rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj facet nie chce przyjac do wiadomosci ze sie starzeje;) nie twierdze ze jest stary ale ze leca mu latka!!! ja mam 26 moj maz 31. mamy juz dwojke dzieci. moj maz zostal tatusiem jak mial 28 lat. Powiedz swojemu mezczyznie ze jak bedzie mial teraz dzieci to bedzie mogl z nimi pograc w pilke za kilka lat;) a im starszy tym mniej sil i ochoty na zabawy z dziecmi. moj ojciec mial 31 lat jak sie urodzilam, mama 22. Z mama sie dogaduje super a u ojca widze juz roznice pokolen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×