Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

florian

Zobaczcie co odkrylem przypadkiem , wiem jak pisac pogrubione litery .

Polecane posty

jakich znakow ?? :O bo na pewno nie liczba tych kropek po www, wiem bo sprawdzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- s. -------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- < br /> zobaczymy czy faktycznie ilosc znakow ma znaczenie smieszna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- < br /> zobaczymy czy faktycznie ilosc znakow ma znaczenie smieszna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I ------------------------------------------------------- < br /> zobaczymy czy faktycznie ilosc znakow ma znaczenie gowno prawda sciemniaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadlam
< br /> zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca przez małe z
Onan, dlaczego nam nie powiesz dokładniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle że nie
http://www.glupia.zabawa sebaaa nic nie skumałam z tego, co tłumaczyłesmnie wystarczył sam FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle że nie
sebaaa nic nie skumałam z tego, co tłumaczyłesmnie wystarczył sam FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- sebaa. < br /> faktycznie ma sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca przez małe z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo i nie
zobaczymy albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie zaciekawiło mnie to
-------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- < br /> zobaczymy czy faktycznie ilosc znakow ma znaczenie smieszna zabawa ♂♂○▓ http://.......moze ktos wytlumaczy, o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- chyba. < br /> teraz bedzie dobrze;)br> koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I Ja -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- s. ------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------------- powino byc < br /> znowu cos poknocilem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I Ja -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- sebaa ------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------------- powino byc < /> znowu cos poknocilem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca przez małe z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------------- powino byc < /> znowu cos poknocilem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca przez małe z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------------- powino byc < > znowu cos poknocilem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×