Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość żałująca sekretarka

ogląda się za mną znów szef

Polecane posty

Gość żałująca sekretarka

Słuchajcie jak mam się zachowac. Kurde tak przyznam się, a nie musiałabym, ale co tam.Wykorzystał mnie i to trwało z 5 lat lekko. Nie nie było romansu, spotkań, kazał szłam. Niby z początku się podobało, sama zdecydowałam ze a co mi szkodzi.Niesądziłam jednak ze mi on zbrzydnie, ze mi sie znudzi ,że niezechcę. Jakos udało sie ze samo przeszło, tylko dlatego ze zapytał .....ze mam iśc a jak nie to tez OK. No i odmówiłam. Fajnie bo od 2 lat nie ma nic juz ale jak od niego wychodze z pokoju w szybach, szkłach widze ze ogląda siepatrzy na mnie. Pewnie nadalby chiał. ja czuje odraze, obrzydza mnie, nie dawał nigdy nawet podwyzek. Jak narzędzie się czułam bo młoda i jakos lepiej w pracy było dzięki temu..egoista. dawałam znaki ze niechcę, unikałam, a ten patrzy i nawet jakby miedzy wierszami ciagle chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×