Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość procedurka

patelnia teflonowa

Polecane posty

Gość procedurka

interesuje mnie zdanie użytkowniczek ,czy rzeczywiście się sprawdza przy smażeniu bez tłuszczu? No i w ogóle uwagi na ten temat,jaką ewentualnie patelnie kupić na co zwracać uwagę przy kupnie itp.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj tych tanich - to jednorazówki są . Niezłe i w dobrej cenie są patelnie ze znakiem OFNE to polskie , albo tefal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procedurka
a jak jest z eksploatacją?Rzeczywiście tak rewelacja jak sie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście-rewelacja-tylko dokup drewniane łyżki i łopatki-abyś nie podrapała-bo wtedy będzie przywierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam takich choć przyznam , że tak całkiem bez tłuszczu nie smażyłam nigdy - zawsze coś wlewam . I podstawa tylko drewniane łopatki . Ja kupuję polskie i jestem z nich zadowokona , są dość ciężkie , ale wygodne i teflon jest dość trwały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tefala garnki i patelnie sa swietne polecam nic sie nie przypala i bardzo latwo sie je myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procedurka
a smażysz na tłuszczu? I naprawde nic się nie przypala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztują
mozecie napisac ile mniej więcej kosztują? Czy to spory wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procedurka
chyba te lepsze to powyżej 100 zł ale to też zalezy od srednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od średnicy patelni im większa tym droższa . 24 cm coś koło 35 zł ,ale dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztują
a ile sztuk w komplecie za te 550 złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztują
do dadi -- te z tefala tyle kosztują? Bo się zastanawiam, dla mnie to jednak spory wydatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procedurka
do wszystkich użytkowniczek takich patelni mam jeszcze jedno pytanie-smażycie na gazie czy na kuchenkach elektrycznych? Bo podobno do kuchenek gazowych patelnbie teflonowe niekoniecznie się nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję OFNE - to polskie i są tańsze 550 nie dałabym , teflon jest super , ale to nie jest rzecz niezniszczalna . Jeśli podrapiesz , a można nawet ostrą gąbką - jest do wywalenia . Wolę tańsze , a wcale nie gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gazową i smażę bez problemu , przewiduję ,że na elektrycznej tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona przeciez to sie kupuje na lata wiec warto kupic cos lepszego.Tych garnkow nie myje sie niczym ostrym bo wszystko zwykla gabka schodzi.Mozna dokupic spec lopatki tefal nie trzeba tych drewnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztują
do dadi - dzięki za wyczerpującą odpowiedz! 🌻 rozejrzę się u siebie, myślę, ze w supermarketach też są do dostania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są , tylko tak jak wyżej nie kupuj tych tanich /chyba chińskie/ -wywalone pieniądze / wprawdzie niewielkie , ale i tak szkoda/. Ja poznaje je po wadze tzn. te liche są leciutkie , bo czasami nie mają żadnej naklejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w posiadaniu patelni teflonnowej z kilkuwarstwowym dnem, jest super ale kotlety schabowe smaze na tradycyjnej zeliwnej patelni. Sa bardziej chrupiące, podobnie jak ryba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procedurka
to do czego uzywasz teflonowej,bo może wydatek na nią jest zupełnie niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steki, omlety, krokiety, nalesniki, podsmażam mięsko przed duszeniem, mielone.... Polecam do potrw, które maja tendencję do przypalania się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smażę na teflonowej wszystko.I na gazie i na elektrycznym. Za tefal w tesco dałam coś ok. 50 zł(bez pokrywki),jest duża,chyba nawet więcej niż 24 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbu patelnia
Dadi - chyba się zapędziłąs:-P : "Ja poznaje je po wadze tzn. te liche są leciutkie , bo czasami nie mają żadnej naklejki" Procedurka -kto ci z tym gazem takich głupot do głowy nawkładał? na gazie smaży się najlepiej, ponieważ w elektrycznych zawsze trochę trudniej wyregulować temp -nie można tak nagle zmniejszyć "ognia". Aha - i nie sądź że na teflonie się nie przypala. Jak pójdziesz do kina i zostawisz patelnię na ogniu to i na teflonie się przypali:-P:-D na teflonie tylko NIE PRZYWIERA -to prawda. pod tym względem to rewelacja. Kurczę... trochę masz problemów.. co będzie jak będziesz chciała kupić meble?! :-D .....Forum pęknie w szwach od twoich postów:-P Pozdrawiam - kupuj ten teflon! p.s. -tefala są super - te z czerwonym kółeczkiem na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapędziłam się - ot kupiłam kiedyś taki zgrabny komplecik . Leciuteńkie i zgrabniutkie cudo wprost , do tego 3 szt. ach poezja/i taniutkie/. Zaraz pomyślałam o naleśnikach , podrzucam je więc lekka patelnia to sama radość. Niestety teflon nie wytrzymał/pewnie trzeba było łopatką/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ubrana w zapach/
a miałyście moze te z Ikea?Leciutkie i taniutkie:), ale moze jednak da sie ich poużywać przez jakiś czas? Taki komplet 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze sa jednak pokrywane tytanem, wlasnie z warstwowym dnem :) ale to wy6datek rzedu 200 zl. w gore za patelnie o srednicy 28 cm. ale polecam a jeśli o teflon chodzi to owszem drewniane lopatki i nie wkladac goracej patelni do zimnej wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×