Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Ja też podpisuję listę :D Cieszę się, że Alunia już na turnusie i tak dobrze jej idzie :D Pozdrawiam i będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję:) Ale fajowo:)Na koniu:)A Aja padnięta ale pewnie szczęśliwa:) Wracajcie do nas szybko dziewczynki i opowiadajcie o postępach:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA..NOWE-WSPANIAŁE WIADOMOŚCI!!!!! Nasza Alusi była na basenie i sama chwyciła lewą rączką rurkę i sama w wodzie stała!!!!!!! hurrraaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuupiii:DTeż się cieszę:)Jak tak dalej pójdzie to Alicka bedzie sama chodzić jak wrócą:)Tak trzymać kobitki i byle do przodu:)Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć ostanio nie zaglądam to wpadłam się podpisać! Buziaki dla was dziewczyny i owocnej rechabilitacji!!!!!! Trzymam kciuki za postępy Aluni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszę:D:D:D Moje gratulacje kochane. Ćwiczcie tak dalej a napewno wysiłek się opłaci.🌻 ❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przejmując pałeczkę po Aji,(póki jej niema.)życzę wszystkim dobrej nocy.:) moja dobra nie będzie....moje ciężko zarobione pieniążki poszły na procesor(139zł.),który po podłączeniu do kompa.............SPALIŁ SIĘ!!!!😭 i teraz trzeba kupić płytę główną z procesorem i kości pamięci...ratunkuuuuu......😭 a ten komp, na którym piszę jest pożyczony...i musimy niebawem oddać...a co ja bez was zrobię?????😭 a kasy na zakup nie posiadam...e....wszystko do dupy...buuuuuuuuu... Polska...fuuuu.... Tylko raty kredytu mieszkaniowego potrafią podnosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Podpisuję listę:) Duszkasku,qurcze jak pech to pech:(Mój jeden komp też wysiadł.Poszła płyta główna podobno i procek:(Z 5stówek musze mieć żeby naprawić a skąd??Chyba skątowni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..isiaczku...mi też padło wsio!!!!! płyta główna,procesor,i kości pamięci...buuuuu. Ciekawe jak naszym dziewczynom na turnusie idzie dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak sie ciesze juuuuupi :D [tanczaca laleczka) Chwala panu Alleluja [tanczaca laleczka] hurrrra Dudasku a nie da sie reklamowac?, skoro sie spalil zaraz po zakupie to chyba jest gwarancja, lec do starostwa tam sa specjalisci od reklamacji itp i Ci pomoga a jak w sklepie sie dowiedza, ze u nich bylas to powinni zaraz wymienic, bo sie boja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie się cieszymy:)Dziewczyny,róbcie postępy aj Ty Duszkasku zdawaj nam relację:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie wszystkich. belaisia nie da się bo to nie wina procesora...to płyta główna spala procesory...ale już chyba pożyczymy trochę części...starocie..ale będą działać... Wczoraj Alunia była sama na basenie tzn. bez mamy bo Aja33 podchorowała...boli ją gardło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was kochane:) Aja złotko wracaj do zdrowie szybko❤️ Alicjo kochana a Ty ćwicz dzielnie!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś tu pustawo...:( Ja zaraz napiszę sms-ka i zobaczę co tam nasze kobitki dzisiaj ćwicza..no i jak aja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D ja dzisiaj sie pierwszy raz wpisuję, przepraszam,ze mnie wczesniej tutaj nie było:)no ale lepiej późno niz wcale,prawda??ja tez trzymam kciuki żeby alusia szybko do zdrówka wróciła i żeby rehabilitacja dała dobre efekty... no i mam jesczze jedno pytanie, bo tez bym chciała ten 1% przekazac, ale nie wiem jak...:( moja mama mi cos mówiła, że to urząd skarbowy nie przekazuje tylko trzeba samemu wpłacić, ja to w ogóle sie na tym nie znam... no ale zaraz sie zabiore do czytania tego forum i na pewo cos mi się rozjasni. A jak ktos będzie miał chwilkę to może wpaśc na moje gg i mi wytłumaczyć(dusia np.:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja chyba nie moge bo jestem studentka a wyczytałam , że \"warunkiem przekazania podatku jest jego wystąpienie, tzn. jeżeli podatnik zarobił w ciągu roku równowartość kwoty wolnej od opodatkowania (lub mniej), to nie może przekazać 1%\" no a ja jestem wolna od opodatkowania:( no nic... postaram się wpłacic chociaż jakąś drobna sumkę tak po prostu:)wiem,ze to niewiele, ale jakby każdy tyle wpłacał to \"ziarenko do ziarenka, a kamyczek do kamyczka ...\" itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani i najdrożsi........ sorki,ze wczoraj nie powiedziałam dobranoc...ale siła wyższa.... Chciałam powiedzieć,że aja33 ma anginę i jest na antybiotykach... Alusia jeździ sama na badania...a aja ,,leży i się kuruje,,. wybywam z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)Podpisuję listę coby nie było że Isia zapomniała o Was.Jestem i pamiętamI trzymam kciuki:)Buziaki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........Nawet nie pisałam dzisiaj do dziewczyn....jutro rano napiszę i wam powiem co u nich....:) a teraz uciekam lulu...coraz więcej obowiązków mamy kobietki... ach święta.... ja święconkę zjem...ale diety nie przerwę...tak bym chciała nie przerwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane(wcale nie dobry,od rana mam pecha)Melduję się i spadam bo od samego rana próbuję otworzyć plik na dyskietce i za piip nie mogę.Już ze złości wyzyłam się na moim mężczyźnie,rzuciłam mokrą ścierą,popłakałam się,pokłuciłam ze wszystkimi w domu i wydarłam na nich ryjka a dyskietka jak wisiała tak wisi:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie.aja już zdrowa,chociaż zntybiotyk ciągle bierze.Alunia miała kontuzję nogi,musiała skakać na jednej.,ale aja mówi,ze już lepiej. i przesyłają wam duuużo buziaków..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Dziś mi się udało jako pierwszej podpisać listę:) Miłego dnia dla wszystkich🌻 i całe stado :D pocałunków dla Aji i dla Alicji👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cieszę się z sukcesów Aluni. Aji życzę szybciutkiego powrotu do zdrówka :) Wpadłam tylko na chwilkę, bo wiecie... przygotowania przedświąteczne... ehhhh.. a potem święta przeminą jak.... ;) Pozdrawiam i przesyłam dużo 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×