Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

AJA 33 na mnie też możecie liczyć odpalę ALUNI 1% działkę z pita mam trochę znajomych co im się wiedzie lepiej ,pogadam z nimi napewno nie odmówią to może KACZORY nie zminią sobie słóżbowej bryki na nową.

sikorka112- wejdz na strone Ali i po lewej stronie jest tabelka(jadac w dół) jest napis FORMY POMOCY tam pisze ,ze ma konto dziecka z dopiskiem jest inaczej- zobacz prosze.

Gość nie wiem juz sama
A. Darowizny: Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Wystarczy dokonać wpłaty na jedno z głównych kont bankowych Fundacji: 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248 (darowizny na konkretne dziecko) 67 1240 1037 1111 0010 0583 9813 (darowizny na cele statutowe) B. Przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji oraz rozpropagowanie tej idei wśród rodziny, znajomych, w miejscu pracy. Wystarczy dokonać wpłaty na konto bankowe Fundacji: 67 1240 1037 1111 0010 0583 9813 (darowizna 1%) ale chyba mozna ten 1% przelac na pierwsze konto w p.A?

aja33 -> Witam Cię, życzę Twojej córce dużo zdrowia 🌻. Ja też urodziłam się z porażeniem mózgowym, miałam niedowład kończyn dolnych... Dzięki rehabilitacji i moim rodzicom dzisiaj jestem w pełni zdrową kobietą, mam dzieci i męża :) Nie piszę tego aby się chwalić, chociaż jest to powód do dumy, że jestem zdrowa. Chociaż Cię nie znam wiem, że jesteś wspaniałą mamą i masz wspaniałą córeczkę 🌻 Jak tylko będę mogła wpłacić choćby grosik zrobie to ;) Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę bardzo serdecznie i życzę wszystkiego dobrego :)

Aga M- jak milo , ze sie odezwalas:) tak sie ciesze. To ważne zeby ludzie wiedzieli , ze mozna z porazeniem coś zrobic:D ,ze tylko intensywne cwiczenia daja szanse. Ja bym tak bardzo chciala zeby mijej Ali sie udało. I nie wstydze sie prosic o pomoc dla niej🌼 Zeby chociaz na czworakach mogla po domu chodzic.Intelektualnie rozwija sie dosyc dobrze- uposledzenie umysłowe w stopniu lekkim) chodzi do szkoły integracyjnej:)Dziekuje❤️

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować