Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma prawdziwej miłości

miłość to banał

Polecane posty

Gość nie ma prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
Trzeba nauczyć się żyć bez niej, a mrzonki, że zdaża się taka wszechogarniająca to bzdura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Nie ma prawdziwej milosci : Jestes osobą zawiedzioną , nie przeżylas jeszcze takiego wszechogarniającego uczucia , ale to nie znaczy , że go nie ma ... :) Może wystarczy poczekać? :) Czasami warto bardzo dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
przeżyłam ale okazała się banałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enter JA
Jak znajdę miłość to w nią uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jednak jest :) Tylko nie zawsze lokujemy to uczucie we wlasciwej osobie ... :( Możesz zmienic tytul topiku na : Milosc wzajemna wszechogarniająca trwa zbyt krotko .... będzie bliższy prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enter JA
Nie ma miłości. Bo czemu zawsze wygrywają chamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
Gothanathoa tylko jeżeli taką miłość się utraci to nie była prawdziwa tylko była banałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghothanathoa /ależ trudny nick :)/ z perspektywy lat musze powiedzieć , że prawdziwe są slowa piosenki \"kocha się raz , potem drugi i trzeci i znow ... \" :) Inaczej życie nie mialoby sensu :) Tylko nie zawsze są to milosci odwzajemnione :) Violu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wy na to rodacy
W pewnym okresie zycia miłosc jest platoniczna.Potem zamienia sie w erotyczna i ta erotyczna własnie jest najsilniejsza.Miłosc to tylko chemia,ktora po jakims czasie zanika,pozostaje przyzwyczajenie,przywiazanie lub rozstanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
Oj Cornelia duzo mam lat, spotkałam taką miłość ale okazało się, że jest tylko ułudą banałem właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i t kocha się raz drugi trzeci... Ale tylko jeden z tych kilku jest specjalny, inny, cudowny . Tak naprawdę można zrozumieć że to był TEN raz kiedy się miłość gdzię zgubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nie ma milosci.... Ale Twoje życie jeszcze się nie kończy , prawda? Więc może akurat jutro , pojutrze lub za tydzień spotkasz tę wlasciwą osobę i tę najprawdziwszą milosc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość platoniczna - tak to ułuda Miłość erotyczna- wszak to popęd seksualny Miłość to po trosze i przyjaźń i erotyka, to wspieranie się, liczenie na sibie, zrozumienie, bliskość, chęć bycia razem w każdej chwili, to również ból i radość, to niesamowicie niewyobrażalnie wielkie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wy na to rodacy
Słowo"miłosc" to wymysł poetow..Chemia proszę panstwa rzadzi swiatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wy na to rodacy
Viola1966 zgodze sie z Toba ,ale wiesz dlaczego człowiek postepuje tak w stosunku do drugiego człowieka???Bo jest egoista i dlatego jest wyrozumiały etc.,bo sie boi odrzucenia,samotnosci gdyby postepował innaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz to zapewne ,,...będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego\". Może o to chodzi w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghotanathoa - ta najpiękniejsza zazwyczaj jest niespelniona bo idealizujemy swoje uczucia i osobę :) I choć każda milosc jest inna , to przecież każda jest piekna :) Czas wygladza bruzdy na pamięci - czyni nasze wspomnienia piekniejszymi , ale trzeba mieć wiarę i gotowosć , by rownie wielka milosć ofiarować , a wtedy na pewno dostaniemy rownie silne uczucie:) Nie mowie o tym , że ten proces trwa miesiąc czy dwa .... czasami czeka się latami ... ale przyjdzie na pewno taki moment , gdy swiat sie znow wokol nas zarożowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wy na to rodacy - no tak .... trafilo na poetke - stąd moje myslenie i moja wiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wy na to rodacy
Mimo,ze nie jestem wierząca,zgodze sie z tym stwierdzeniem...I dalego sadze,ze milosc to chemia połaczona z ludzkim egoizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie słyszałaś o języku ladino, to nie znaczy, że on nie istnieje :) O miłości można powiedziec mnóstwo rzeczy, połowa z nich jest makabryczna i okrutna - ale banalna z pewnością nie jest. Choć może jaki człowiek, takie uczucia? Być może niektórzy nie są zdolni do głębokich przeżyć? Zapewne żyje im się łatwiej, ale ja nie chciałabym się zamienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
Dokładnie chemia, która pewnie przemija po jakimś czasie. Dlatego miłość to wymysł poetów i scenarzystów. Wszystkie filmy kończą się na małżeństwie. Ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
A ja właśnie chciałabym i zamierzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w takim razie co to za stan
JAK chodzi sie jak nacpana czy to przed spotkaniem z obiektem zachwycenia czy po. Nie mozna spac i jesc i ogolnie wszystko sie wydaje takie inne i nie wie sie momentami czy to film czy rzeczywistosc... a moze to choroba psychiczna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma prawdziwej miłości
chemia, która przeminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×