Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa 23

aerobiczna 6 Weidera

Polecane posty

czy któraś z Was robiła te ćwiczenia po porodzie? Mam spory brzuch i zastanawiam sie czy to poskutkuje. A moze znacie coś lepszego bo oprócz tego mam 8 kilo do zrzucenia do starej wagi a dziecko moje ma już 9 miesięcy. No i karmię jeszcze wiec diety odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przerobiłam całą szóstkę, ale są to raczej ćwiczenia na górne mięśnie brzucha. Mam teraz bardzo ładnie zarysowane mięśnie w okolicach żołądka. Jeżeli chcecie wyćwiczyć dolne mięśnie to podobno rewelacyjne jest ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama...
Nie ćwiczę tego, ale z informacji jakie czytałam wg mnie najlepiej najpierw zrzucić trochę tłuszczyku, bo przy 6W wyrabiają się szybko mięśnie, które tworzą się pod tkaną tłuszczową. Może się zdarzyć efekt, że zamiast zminiejszyć brzuch zostanie taki sam lub nawet wyrobione mięśnie wypchną go bardziej. To tylko moje przemyślenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z ollkaa, ćwiczyłam weidera, doszłam do 3 serii po 18 powtórzeń, górne mięśnie brzucha zaczęły mi się robić jak u faceta :-P opona jak była tak jest, noo może troszkę mniejsza :-P dzięki za link na ABS, chętnie wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam te 8 minutek, ale jakoś szyja mnie boli strasznie przy niektórych, a ten koleś wyraznie pisał ze podnosić trzeba się mięsniami brzucha a nie szyją czy jakoś tak...?, rzeczywiście są zarówno na dolne i górne partie brzucha, ciekawa jestem jak bedzie dalej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw bym radzila
ten brzuszek troszke zgubic innymi cwiczonkami bo 6 weidera wyrabia miesnie a nie spala tluszcz :) brzuchy moglyby Wam sie jeszcze rozrosnac :) jak brzuszek jest w miare plaski to widac fajne miesnie po 6W :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podziwiam Was. Ja też bym chciała zrzucić, ale nie chce mi się ćwiczyć. 😭. Leń jakiś ze mnie. Po pierwszym dziecku prawie od razu wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży, a teraz ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam duzego brzucha , jedynie w okolicy pepka skora jest jakby malo elastyczna:O waze mniej niz przed ciaza ale chce wrócic do wagi sprzed 2-3 lat.Aerobiczna dzis zaczelam.. najgorsze ze maly ma skaze bialkowa i nie moge jesc nabialu a dla mnie to zawsze byla poidstawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×