Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radio zeeeeeeeeeeeet

czy stosujecie kary ?

Polecane posty

Gość radio zeeeeeeeeeeeet

jesli tak to jakie i czy cielesne tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio zeeeeeeeeeeeet
pewnie zadna sie nie wypowie ,bo kazda chce byc wzorowa mama , a ja uwazam ze dziecko powinno wiedziec ze jak zasłuzy to klapsa dostanie ale to w wyjatkowych sytuacjach i ostatecznie, a kary powinny byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko ma
6 lat, kar cielesnych nie stosuję bo nie uznaję, inne kary owszem. Np. zakaz słodyczy przez tydzień, zakaz oglądanie wieczorynki itp. Moim zdaniem to działa o wiele lepiej niż klaps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 1. nie ma bajek na kompie tylko w tv ostrzej : w tv tez nie ma 2.za brzydkie zachowanie w momencie zabawy- koncze zabawe z synem 3.poslanie na lozko- on wie ze to kara ostateczna;) bo nie moze z niego sie ruszyc dopuki nie przestanie plakac i nie porozmawiam z nim 4. za nie sprzatanie zabawe- wynosze je do piwnicy(ale tylko te ktorymi praktycznie sie nie bawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidonelka
Ja też stosuję kary, mam syna 4 lata i córkę 5. Nie cielesne, ale najczęściej zakaz gry na kompuerze lub pójście na łóżko do odwołania. Moja znajoma tylko swoje dzieci straszy karami a nie jest konsekwentna i jej dzieci praktycznie "wchodzą jej na głowę". Są bardzo niegrzeczne i jej nie słuchają. Jestem zdecydowanie zastosowaniem kar. Córka jest bardzo grzeczna i właściwie wystarczy, że coś powiem i nie muszę powtarza drugi raz.Jest kochana. Syn to większy uparciuch, jak siądzie przed komp to nie może skończyc grac. To zwykle wtedy dochodzi do spięcia, odchodzi z płaczem i musi się położyc na łóżeczku, aż nie przestanie płakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidonelka
Ale kocham go nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa zastrzeżone
kto to widział, żeby 4 letnie dziecko grało na komputerze ?? i jeszcze żeby sobie matka z nim nie radziła i musiała go na siłę odciągac od komputera ?? :O :O żalosne dla 4 latków sa inne formy zabawy a nie granie na komputerze :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×