Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomarancza czerwona

staż urzędniczy w Sądzie?

Polecane posty

Gość pomóżcie....
wystarczy poszukac tuaj na forum sama zamiescilam obszerna wypowiedz na temat wszystkich etapow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf
Cześć, nie wiecie ile w tej chwili płacą na rękę w sądzie na Marszałkowskiej-na stażu dla protokolantów? Tak z ciekawości pytam, bo może zostanę tam niebawem przyjęta. A wiem, że rok temu na Terespolskiej było jakoś 1100na rękę, a teraz jakoś więcej im tam płacą..i jestem ciekawa ile w takim razie jest na Marszałkowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf
Zauważyłam na tym i innych forach, że wszyscy marudzą, narzekają a jak się ich zapyta o zarobki to może jedna osoba na wszystkie pozostałe odpowie. Jakbyście się bali, że jak się ludzie dowiedzą jak dużo zarabiacie, to zaraz się rzucą na tą pracę i was z interesu wytrącą....Żenujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd
Pensja protokolanta w sądzie rejonowym w stolicy to 1700 brutto (przez pierwsze 3 m-ce), potem 1900 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daf
Mi w okręgowym powiedzieli że 1900brutto na zastępstwo od samego początku, w rejonowym 2000brutto na normalną umowę czyli ok 1450, w innym rejonowym mówili że 1100netto (w Warszawie). Ciekawe czy w każdym Sądzie w Warszawie po 3 miesiącach dostajesz podwyżkę??? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b...
W Gdańsku na stronie Sądu Okręgowego przy ogłoszeniach o prace podane jest,że stazysta w sądzie rejonowym dostanie na początek 2000zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka809
przeszlam do 2-giego etapu i bedzie test z wiedzy ogolnej... czy ktos wie jak wyglada taki test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już zalezy od danego sądu
bo zdarza się,że w jednym sądzie w II etapie musisz napisać jakiś test na komputerze, szybko, z jak najmniejszą ilościa błędów. Zdarzają się też testy zamknięte, gdzie odpowiadasz na pytanie zakreślając jedną odpowiedź. Pytania zwykle dotyczą inforamcji zawartcyh w ustawie o pracownikach sądów i prokuratury oraz przepisów regulujących zasady prowadzenia biurowości sądowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pewne zapytania w sprawie konkursu na stanowisko stażysty "protokolanta lub sekretarza sądowego". Jakie są etapy konkursu test + rozmowa ale z jakiej "wiedzy". Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssr
niezle te zarobki, ja w 2012 dostalem na stazu 1500 brutto!!! :( jak zyc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita-nie-ora
wiesz, w tym roku nie jest lepiej 1600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×