Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

+ tabletki przeciwbolowe

Polecane posty

czy wiecie czy alkohol z polaczeniem roznych tabsow przeciwbolowych ma wplyw na organizm??? bo na sylwestra zaliczylam zgona, i zastanawiam sie czy to od tego.. tabsy wzielam dlatego, ze orkesu dostalam, a mam choelrnie bolesne, wiec wzielam od razu kilka tabletek MEFACITU...po akichs 2 godzinach zaczelam pic... czy to mozliwe, ze takie poalczenie wlasnie ,spowodowalo urwnaie filmu i komplenty zgon ??? bo nigdy mi sie nie zdarzylo bym pamietala tylko 3 fragmenty z nocy ;/ nie,nie chcialam sie zabic jezlei o to chdozi...do tej pory myslalam porpstu ,ze sie schlalam, w ogole o tabsach zapomnialam... wiec moje podsumowujace pytanie- tabsy z alkoholem maja wplyw na rekacje organizmu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, jak mam okres to raczej wlai mnie co biore..ma byc skuteczne i syzbkie...i pewnie od tego, zapomnialo mi sie ze je w ogole lyknelam....ech....glupie okresy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle podczas okresu zawsze alkohol szybciej \"działa\" na organizm, a jeszcze w połączeniu z przeciwbólami.. ja po usunięciu 8 wziełam ketonal forte - a że raczej malutka jestem, okazało się (mimo że w ulotce napisane jest 3 razy na dobę) że za duża dawka była jak na mnie, i bez żadnego alkoholu film mi się urwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kurcze :D to przynajmniej wiesz jak ja sie czuje :) po jakich 8? wzielas 8 tabsow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×