Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turututut

Szacunek dla porządnych facetów, których laski się puszczają zagranica

Polecane posty

Gość turututut

Pisze ten wątek dla tych gości-porządnych, któzy zostają w Polsce, czasem nawet z małymi dziećmi. Żony wyjezdzja zagranice i nie ma siły , żeby się nie puściła żadna. Przez tak długi okres czasu to nie możliwe. W mojej rodzinie ciotka pojechała do Włoch i isę puściła. A to jest tak: Pojedzie zagranicę. wyrwie się z biednej miejscowości, zobaczy trochę swiata, zaprosi ja Włoch, kameruńczyk:) do restauracji i nie wie co ma robić A przed wyjazdem ,tak czule się żegnąła I jak to śpiewa Kazik Staszeski: ,, I znów pojechała do Sain Tropez i znów na jachtach myła podłogi, tylko pytam czemu ręca ma białe, pytam bo zapomniałem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest,ale fakt faktem że ten temat stał się deko nudny. no bo ile można.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turututut
no widzi ja tak postanowiłem, nie pakuję sie w zadne takie rzeczy. Jestem singlem i tak zostanie!! olewam wszystkie kobiety, dla nich ma jedno haslo: typu dziwka czy suka. Ktoś się moze obrazić. Życze powodzenia tym wszystkim których kobiety pracują zagranica. jest tyle ciekawych rzeczy, odpuście kobiety, nie warto szkoda zdrowaia psychicznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takim oto sposobem Sweet zaczynasz myslec jak autor topicu. \"dla was kazda z nas jest idiotką, k**wą i debilką!\" To ze autor tak pisze nie znaczy wcale ze wszyscy tak myslimy. A siedzimy tu po to zeby poznac czarne zakamarki kobiecych dusz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan bila bez jaj
caly problem polega na tym ze obie strony przejaskrawiaja sytuacje, jedna strona argumentuje, ze polki(in genero) tu puszczalskie kurrrewki druga mniej lub bardziej delikatnie zbija ten argument jako absurdalny, ale calkowicie absurdalny a prawda jest gdzies posrdoku jedno nie ulega watpliwosci.. od czasu wynalezienia piguly anty i rewolucji seksualnej obyczaje ulegaja zmianie.. seks moemntami jest czyms tak zwyczajnym jak podanie dloni:D nie jestem za tym zeby chodzic do lozka po slubie:O albo traktowac to swietobliwie.. ALE niektorzy traca umiar.. i krolikuja gdzie popadnie i jak popadnie.. zapominajac o zagrozeniach, ktore na zachodzie skutecznie wybily z glowy niczym nieskrepowany seks(przynajmniej bez zabezpieczenia) jak juz to robic to przynjamniej z guma:O w bardziej swiadomych spol. nikogo nie dziwi spytanie sie o wyniki ROZNYCH badan przed podjeciem wspolzycia bez zabezpieczenia.. wyobrazacie sobie cos takiego u nas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, patrzac na ilośc topikow jakie powstaly od wynikniecia afery nasze ku..... jest dla was energią do życia topik o polkach i murzynach powstaje w odrębnych dzialach srednio co dwie minuty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turututut
autor topicu widział dużo i wie co mówi!!! I nikt i nic mnie nie przekona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj autorze,mam znajomego w UK i wiem ze jest w tym troche prawdy. No ale zeby zaraz wszystkie od kurew wyzywac to troche przesada.A gdyby ten koles byl bialy to tez bys tak o tym trabil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan waldemar666
pan bila bez jaj - dobrze gadasz! palac mu.. ciekawe czy na to ci odpisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal jestem za tym ze jezeli upublicznili jego wizerunek aby ostrzec inne ktore moga byc zakazone to wizerunek tych zakazonych kobiet rowniez powinni upublicznic bo jesli zarazily sei od faceta spotkanego na spacerze to przeciez mogly zarazic wielu innych facetow spotkanych na spacerach:D:D:D:D tylko gdzie znalezc taka gruba gazete aby te wszystkie zdjecia sei zmiescily:D:D:D:D:D chyba jestem dewiantem bo ta cala historia mnie smieszy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez smieszy. powinni strone ze zdjeciami stworzyc co by kazdy koles co panienki na spacerach poznaje mogl sprawdzic czy z taka nie ... \"zaspacerowal\" za daleko :D tez nie mam szacunku do tych \"kobiet\" jestem KOBIETA. omijam takich co za duzo w zyciu \"spacerowali, spaceruja\" ale okreslanie wszystkich kobiet kure**ami to przegiecie ostre. pozostawiam bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla_
poluje na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×