Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziunka

SLAD BIAŁKA W MOCZU I ERYTROCYTY

Polecane posty

czesc jestem w 32 tc i ostatnio sie przeziebilam. wczoraj zrobilam badania moczu i nidgy takich zlych nie mialam (chociaz pewnie bywaja gorsze). Chcialam jednak spytac co moze oznaczac sladowe ilosci bialka i Eśw 10-15. Dodam ze nie mqam obrzekow na nogach i nie mam wysokiego coisnienia bo wiem ze bialko w moczu moze swaidczyc o zatruciu ciazowym.Dziekuje z a wszelka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Ja jestem w 31 tyg jakis misiac temu mialam powazne problemy z moczem. Nie chce mi sie szukac teraz wyników, ale rowniez mialam bialko w moczu, tyleze u mnie bylo to spowodowane ogolnym zapaleniem pęcherza i odmiedniczkowym zapaleniem nerek. Dostalam antybiotyk i po tyg bialka juz nie bylo. Nadal mam zle wyniki w moczu ale iwystepowanie bialka juz sie nie powtorzylo, mam natomiast caly czas leukocyty, czyli stan zapalny... Zeby pozbyc sie bialka mozesz sprobowac je wyplukac, czyli duuuuuzo pic przynajmniej 2 l dziennie za czym idzie oczywiscie czeste susianie:) Mozesz kupic sobie sok z Zurawiny on wyplukuje bakterie(sa w aptece) Ja musze np robic sobie teraz w domu dobowy bilans na obecnosc bialka w moczu:) bialko w moczu jest dla nas ciezarnych bardzo niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis powtorzylam badanie i wszystko wyszlo juz oki tylko ze mocz pobralam o 8 i od razu zawiozlam do labolatorium a wczoraj przelezal 1,5 h w lodowce i nadodatek niestety niezdazylam sie umyc przed pobraniem probki bo to byla 6 rano i jakos tak szybko szybko...moze to bylo przyczyna gordszych wynikow jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×