Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miśka113

jakie znaczenie ma doswiadczenie seksuale kobiety dla mezczyzny?

Polecane posty

Gość miśka113

Mam 26 lat i w zyciu kochalam sie z mezczyna moze z 10 razy. Wstydze i boje sie powiedzeic o tym mojemu przyszlemu partnerowi... poniewz jestem starsza to raczej zwiaze sie z kims w podobnym wieku kto juz pewnie bedzie doswiadczony. nie chce jakis tam eksperymentow seksualnych nie czuje sie na to gotowa.on bedzie byc moze zawiedziony ze musi na mnie CZEKAC,bedzie zirytowany ...bedzie mnie prosil o to czy tamto abysmy razem zrobili ,a ja bede skrepowana,zawstydzona i bedzie mi przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdabc
glupiutka jestes....poprostu mu o tym powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie tym martwisz na
zapas?? jak spotkasz tego jedynego to bedziesz go tak pozadala ze do nieczego cie nie bedzie musial namawiac i zmuszac wszystko przyjdzie z czasem ( oczywiscie w granicach rozsadku bo wszystko bedzie zalezalo od tego co bedziecie preferowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
Chyba juz nie wierze -w tego jedynego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
bedzie czlowiekiem jak inni faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
powie mi ze nie umiem calowac....---juz mi tak jeden powiedzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepkojony
Mam tyle samo lat co Ty i tylko jedną poważną dziewczynę z którą seks miałem może z 5 razy. Mam ten sam problem, a może nawet większy, no bo facet w tym wieku to powinien być już raczej doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
to sam widzisz jakie to trudne..... Napiszesz cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepkojony
A co byś chciała żebym napisał? Jestem normalnym facetem, też szukam swojego szczęścia w życiu, czyli prawdziwej miłości. No i mi na pewno nie przeszkadzałoby to, że masz małe doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepkojony
Bardziej przeszkadzałoby mi to, gdybyś unikała seksu w ogóle, albo chciała z tym czekać do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajac polakow to powie
10 razy przed nim? jestes ostatnia szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepkojony
kanguerek - no ja bym chciał wiedzieć z iloma facetami spała moja kobieta. Przecież jak z kimś jesteś, to nie ma tematów tabu, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
:).Zastanawialam sie nad czekaniem do slubu:).Ale mysle ze to nieuczciwe zeby dopiero po slubie pokazac komus jakie ma sie predyspozycje do seksu....Z drugiej jednak strony jesli kogos jest stac na czekanie to chyba bardziej patzry w przyszlosc a nie zyje tylko obecna chwila...Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
nie przeszkadza mi ze robilam to z 10 razy....mialam na mysli ze skoro 10 razy to malo potrafie,malo czuje i nardziej potzrebuje przytulenia niz czystego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojony- niby nie ma ale inaczej decyduje zycie.To zalerzy jakim typem jest osoba której się to powie.Wiem na swoim doświadczeniu że kiedy mnie się facet zapytał juz były zresztą to powiediząłam prawdę.Od tego momentu życia nie miałam -sto pytań dziennie.Toi niekiedy może zburzyć związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepkojony
miśka113> no wiesz, Ty już do ślubu nie będziesz czekać, bo już seks masz za sobą :) Wydaje mi się, że potrzebujesz dużo ciepła i zrozumienia, wtedy seks przyjdzie naturalnie i na pewno będziesz czerpała z niego przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
zaniepokojony----masz racje....napiszesz czego Ty potrzebujesz od dziewczyny a nie dostles do tej pory?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja odpowiedź do pytania w temacie wątku: Najlepiej, jakby nie miała żadnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska 113
czyli anonimku wierzysz ze kazdy spotka na sej drodze "tego jedynego?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on myśli że w to wierzy
bo został tak zaprogramowany przez rodziców i kościół a sam napewno żadnego logicznego, rozsądnego argumentu na ten temat nie znajdzie. No może pozo: jest nieczysta albo tylko po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enimek
Z własnego życia moge napisać, że doświadczenie kobiety nie ma żadnego znaczenia, ale sama chęć kochania/seksu już ma duże znaczenie. A o tym że masz małe doświadczenie najlepiej powiedzieć podczas gry wstępnej w trakcie kochania. Nad tym nie ma się co zastanawiać. Jestem teraz z kobietą, która miała jeszcze parę miesięcy malutkie doświadczenie. W trakcie kochania zawsze się pytaliśmy nawzajem jak lubimy, w ten sposób poznawalismy swoje potrzeby. Szybko się nauczyliśmy sprawiać sobie przyjemność, teraz jest cudownie. Wszystko jednak zależy od podejścia do siebie obojga partnerów, więc to musi byc ten jedyny który jest w stanie cię zrozumieć i nie myśli tylko o "zamoczeniu kija". Jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×