Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość timka

Mozna czuc ciążę po 6 dniach?

Polecane posty

Gość timka

Boli mnie jajnik, krzyż, chce mi sie siku i mam wiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnaaaaaaaaa
Wstyd się przyznać ale tak właśnie zrobiłam. Jakiś czas temu mój facet przeglądał moją listę na gg bez pytania (siedziałam spokojnie z boku i czekałam co będzie dalej), po chwili poprosiłam że w takim razie ja też chcę zobaczyć jego listę. Odmówił a mnie zrobiło się przykro, powiedziałam co czuję, nie wyglądał na zainteresowanego. Właśnie dzisiaj coś mnie napadło i mam tą jego cholerną, utajnioną listę kontaktów!! Są na nie prawie same laski!! Nie czuję się z tym dobrze Co powinnam teraz zrobić?? Raczej nie przyznam się do tego co zrobiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do timka wiesz co ja tez to podejżewam, długo się z mężem staramy ale to że boli mnie krzyż, dużo jem, boli mnie głowa, mam motylki w brzuchu, biały śluz i spóźniona miesiączkę itd to pewnie moja podświadomość OBY NIE ale często sobie coś wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czuję się żadnych
motylków ani żadnych innych objawów.Czasami tylko kobieta może czuć się źle lub odczuwać instynktownie że coś się dzieje w jej organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny co wy wymyslacie. Czuc ciaze po 6 dniach...bzdura naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam po 2-ch :D Teraz 5-ty miesiąc :D Ale fakt, że większość dziewczyn sobie ciąże wmawia. Hihi, ale na motylki to stanowczo za wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda:) ja tez po ok 4 dniach czulam straszny bol piersi i jajnika po prawej stronie:) jeszcze myslalam ze to moze jakies przeziebienie jajnikow heh a teraz....w lutym rodze co duzo gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×