Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napewno tylko w tV

RODZIĆ PO LUDZKU TA AKCJA CHYBA NIE TRAFIA DO LEKARZY

Polecane posty

Gość napewno tylko w tV

Chodzicie w ciąży, cieszycie się z pierwszego dzieciątka, zastanawiacie nad imieniem , nadchodzi ten jakby sie wydawało piękny dzień i lekarz MODRUJE dziecko , przyszłość Każą rodzić natyralnie gdy dziecko jest za duże, poród jest wyczerpujący dla kobiety i dziecka, podają króplówki z niewiadomo czym, a potem przykro nam!! Okaleczają Kobiety, niektórych nie moga dobudzić po cesarce, przecinają głowkę skalpelem dziecku Zle traktują po porodzie PISZCIE O DOBRYCH I ZŁYCH DOŚWIADCZENIEACH PO PORODZIE PODAJCIE GDZIE RODZIŁYŚCIE, JAKI LEKARZ WAS PROWADZIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantta
akcja rodzic.......... to tylko napis i swietna kampania reklamowa, ktora nijak ma sie do rzeczywistosci. nie ma czegos takiego jak rodzic po ludzku nie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasainka
zimą było tak żimno w salach że przeziębiłam nerki Szpital w żarach na wyspie i KACZMAREK - do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze dziecko urodzilam w Trzebnicy czyli w szpitalu ktory zajal 2 miejsce w tym konkursie. Opieka doskonala!!!!. Do niczego nie mozna sie przyczepic. Drugie na Kaminskiego we Wroclawiu i tez nie zle. Nie mialam traumy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24.
czesc kobitki porod mojego dzidziusia to wogole byla katastrofa ,lekarzem byl jajkis pieprzony rusek ktory mowil mi przes 20 godzin ze dziecko sie do godziny urodzi a tak naprawde urodzil sie moj synus dopiero po 29 godzinach ,gdyby nie polozna prawdy bym sie nie dowiedziala !!!! a na dodatek szyl mnie bez znieczulenia !!!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital w Mińsku Mazowieckim ❤️ polecam . Obskurny z zewnątrz szpital powiatowy. Biedny ale....II miejsce w akcji rodzic po ludzku. Rzeczywiście nie zostawiłam nawet grosika a miałam ciepły prysznic, wannę z ciepłą wodą, środkiprzeciwbólowe , usmiech położnaj, poród rodzinny, dziecko na brzuszku zaraz po porodzie, nie byłam nacinana. W nocy położna przyszła i spytała czy chcę by zajeła się dzieckiem. Byłam przy każdym badaniu. Nie było pytań bez odpowiedzi. ❤️. Wysłałam ankietę, widocznie tak jak mnie potraktowali wiele innych pacjętek. Jestem bardzo szczęśliwa że zostali wyróżnieni, bo bardzo dobrze pracują i wykonują to z sercem i uśmiechem. Pewnie mało kto wie gdzie jest moje miasto. 50 km od Warszwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 porod w lodzi- szpital rodzic po ludzku- szpital taki se- lekarz rewelacyjny 2 porod- krakow- ujastek- rodzic po lodzku - REWELACJA!!!! Tak- rodzic po ludzku to chwyt reklamowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce to faktycznie akcja z kosmosu. Chociaz ja rodziłam w Kluczborku i nie mam jakis strasznych przezyc, tyle, ze dobiła mnie nagonka na karmienie piersia. Nie ma wyjscia, bo Cie traktuja jak dziwadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia z mazur
ja przyszłam na oddział z zaleceniem od okulisty na cesarke, ordynator powiedział ze mi nikt jej w tym szpitalu nie zrobi i urodze naturalnie jak stałam tak sie zabrałam do innego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×