Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewat

wózek, jaki? czy warto kupować 2 w jednym?

Polecane posty

Gość maja papaja
Polskie wózki (np tako, coneco, roan, polak i podobne) nie są trwałe i nie są dobrej jakości wystarczy porównać materiały z których zostały wykonane. Do tego często są bardzo ciężkie i słabo wyważone, ich stelaże skrzypią itp. Polecam jeszcze ewentualnie szwedzką Emmaljungę i niemiecką Teutonię - obie marki robią wózki rewelacyjne na trudne tereny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjj widzę dziewczyny, że dajecie dużo propozycji i każda optuje za swoim. Ja w omawianym wcześniej Transporterze dopatrzałam się, że nie ma przedłużanego podnóżka, dlatego raczej zdecyduję się na tego slidera http://www.mutsy.nl/products/slider/options który taki podnóżek ma. Co Wy na ten model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że warto ale tylko wtedy kiedy spacerówka od kompletu wygląda jak spacerówka a nie tani dodatek. Trudno taki znaleść ale mi sie udało i używan już go 1.5 roku. Polski Anex Sport to wózek godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto. W kompletach 2w1 spacerówka jest duża i wygodna. Szczególnie sie przydaję jak wypada ze trzeba dziecko przesadzić do spacerówki na okres zimowy. U nas własnie tak było. Kupiłam komplet Anex Sporta. Spacerówa była użuwana od listopada. Dobrze zabudowana i bardzo komfortowa. Dodatkowo regulowane zawieszenie i duže koła pompowane idelne na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zgadzam z tym że warto kupować wózek 2w1, tylko powinien być solidny i dobrze zamortyzowany przykładowo jak amelis hugo, dobrze jeśli będziesz mogła podjechać bez problemu pod nawet dość wysoki krawężnik bez budzenia maleństwa, ja jestem z tego wózka bardzo zadowolona bo jest nie tylko funkcjonalny ale i bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wózek 2w1 jak najbardziej. Spacerówka w takim komplecie jest rewersowa czyli mam możliwość przypięcia przodem lub tyłem do rodzica, sprawdza się to dobrze przy mniejszych dzieciach, córkę przesadziłam z gondoli ok 6 miesiąca, i dalej używamy wózek anex sport bo świetnie sprawdza się w każdy terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TosiaWawa
My mamy wóżek Expander Enduro. Fajny i praktyczny. Mogę polecić mamom które po prostu chcą mieć porządny wózek do codziennego użytku, przez który nie będą musiały się denerwować podczas każdego spaceru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Enduro to model wielofunkcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaa281
Z expandera to bym teraz polecila te ich nowe modele-xenon czy storm. Wagowo i gabarytowo chyba nieco mniejsze od starszych ich wozkow, no i takie nowoczesniejsze funkcjonalne. ten jeden to ma opcje regulacji wysokosci gondoli i siedziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×