Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szszszsz

Seks po ślubie???? Do facetów.

Polecane posty

Gość szszszsz

Co byscie zrobili gdyby wasza kobieta poiwedziała Wam, że nie prześpi się z wami do slubu. Ze przed ślubem nie macie na co liczyc, nawet gdybyście byli już w długim zwiazku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od biedy bym się pogodził
ale inni napeleńcy to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jakie mialem plany co do niej jesli ja kocham to nie widze problemu natomiast jesli szukam kobiety na jedna noc to nic by z tego nie wyszlo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszszsz
oczywiscie chodziło mi o taką kobietę co do której macie jakieś plany nie na jedną noc bo to wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmn
Kiedyś - powiedziałem "nie ma problemu, zaczekam". Żałuje. Nigdy więcej:) Teraz dyma ją jakiś 3 latam młodszy gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o czym to niby swiadczy
ze jak ty ja wydymasz przed slubem to zaznaczysz teren juz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kobietka
do: i o czym to niby swiadczy dzięki temu przekonasz się czy w seksie sie zgadzacie, bo co jak co, ale nikt mi nie wmowi ze seks nie jest wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wmówisz nam
A ty nam nie wmowisz że seks jest w związku ważniejszy od umiejętności bycia z innym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wmówisz nam
A to można poznać bez uprawiania seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wmówisz nam
I jeszcze - do autorki (autora) tego topicu: ja właśnie szukam takiej kobiety. Oczywiście chodzi o to żeby ogólnie nie uprawiała seksu przed ślubem, a nie "inni tak, a ja nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kobietka
Owszem, seks nie jest w zwiazku ważniejszy od umiejetności bycia z innym człowiekiem, co wcale nie oznacza, że nie stanowi waznej części w zwiazku dwojga ludzi. Wszystkie elementy takie jak: zaufanie, seks, umiejetnosc rozmawiania, dzielenia się wszystikim co najlepsze etc., tworzą jedną spójną całość i w momencie gdy któregoś elementu zabraknie, wówczas powstają "zgrzyty" w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
To czy facet mnie kręci a ja jego (czyli czy się chemia zgadza) widzę bez pakowania się mu do łóżka. A co do udanego seksu, to chyba zawsze na początku jest on mniej lub bardziej nieudany. Dopiero poźniej, jak się para dociera i poznaje to jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyram
uciekłbym w tej samej chwili!!! I pisze to po doswiadczeniach pewnych w zyciu... Zapamietaj, ze seks jest 1/3 sukcesu w zwiazku!!! Skad mozesz byc pewien, ze bedzie sie podobalo jej kochac z Toba albo Tobie z nia?? Jesli nie bedzie ukladalo sie Wam w lozku, to nie bedziecie szczesliwi nigdy!!! A po podpisaniu tego "cyrografu" ciezko bedzie Wam zyc w zgodzie, jesli nie bedziecie mogli dopasowac sie w malzenskiej alkowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teramtamtam
>> Jesli nie bedzie ukladalo sie Wam w lozku, to nie bedziecie szczesliwi nigdy Chyba przesadzasz. Sa takie małżeństwa co wogóle rezygnują z seksu i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia priorytetow
dla jednego seks jest wysoko... pary ktore z lozka by nie wylazily tez juz sie porozpadaly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek_poznan
mocno, bardzo mocno bym się nad tym zastanowił, ciężko w sumie powiedzieć i opcja: poczekam jest tak samo prawdopodobna jak, niestey nie mogę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maćka
a od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDD
moim skromnym zdaniem jezeli mezczyzna naprawde kocha kobiete (w tym momencie przydaloby sie napisac czym jest dla mnie Milosc, ale to zajeloby trocvhe miejsca, koazdy moze to postrzegac troche inaczej wiec moze tez miec inne zdanie). Wiec jesli kocha to nie bedzie mial zadnych watpliwosci. i nie bedzie jej nachalnie namawial na seks. i z kolei jezeli naprawde ja kocha to nei ma mozliwosci zeby im sie w zyciu nie udalo wlasnie przez to ze niby sa niedopasowani w lozku. wyobrazacie sobei zeby mezczyzna kochal kobiete nad zycie, zeby powiedzial jej : "kochanie jestes najlepszym co mnie w zyciu spotkalo, nie wyobrazam sobie swiata bez Ciebie, jestes dla mnie powietrzem... ale niestety nie potrafisz zadowolic mnie seksualnie wiec zegnaj, z nami koniec?" czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdtgfr
>>>>> Chyba przesadzasz. Sa takie małżeństwa co wogóle rezygnują z seksu i są ze sobą bardzo szczęśliwi. A nie sadzisz, ze skoro oboje zrezygnowali swiadmie z seksu, to anjwyraznieju zadnemu z nich nie byl potrzebny, bo takie niskie temperamenty mieli. Czyli w sumie dobrze sie dobrali pod wzgledem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kochanie jestes najlepszym co mnie w zyciu spotkalo, nie wyobrazam sobie swiata bez Ciebie, jestes dla mnie powietrzem... ale niestety nie potrafisz zadowolic mnie seksualnie wiec zegnaj, z nami koniec?\" Ale to przecież tak jest... i nie mowcie że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDD
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek_poznan
w sumie to nie wiem od czego zależy, ale pewnie od stopnia zakochania i od pobieżnej analizy temperamentów, umiejętności rozmowy etc.każda sytuacja jest bardzo bardzo indywidualna co ciekawe tak jak napisano powyżej kiedyś powiedziałem: kochanie jestes najlepszym co mnie w zyciu spotkalo, nie wyobrazam sobie swiata bez Ciebie, i chociaz seks był rzadki a na dodatek bardzo srednio udany i tak bylem zakochany po uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDD
najwyrazniej inaczej rozumeimy pojecie "Milosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
"istnieje seks bez milosci, ale nie milosc bez seksu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdtgfr
To bedzie raczej: "kochanie jestes najlepszym co mnie w zyciu spotkalo, nie wyobrazam sobie swiata bez Ciebie, jestes dla mnie powietrzem... ale niestety nie potrafisz zadowolic mnie seksualnie wiec... nic ci nie powiem tylko znajde sobie kochanke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teramtamtam
"... A nie sadzisz, ze skoro oboje zrezygnowali swiadmie z seksu, to anjwyraznieju zadnemu z nich nie byl potrzebny, bo takie niskie temperamenty mieli. Czyli w sumie dobrze sie dobrali pod wzgledem seksualnym...." A ty nie sądziśz że w trakcie trwania związku jedni może nabrać apetytu na seks a inni go stracić ? I co wtedy ? Czasem tak bywa że kobiety po urodzeniu dziecka tracą zainteresowanie seksem (przynajmniej na jakiś czas). Czy wtedy takie próbowanie się przed ślubem jest miarodajne do tego co jest po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek_poznan
kochanka nie wchodzi w gre, bo albo sie kogos kocha albo nie z resztam, ja nie rozumiem jak mozna zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera kurna ja
24 pisze: "istnieje seks bez milosci, ale nie milosc bez seksu" Uprawiasz seks ze swoimi rodzicami albo dziećmi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDD
frdtgfr wiec moznaby dodac do tego co napisales jeszcze jedno zdanie: czyli jednak cie nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×