Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana i co teraz

Pyralginum jadłam karmiąc...

Polecane posty

Gość zalamana i co teraz

bo glupia walnieta w dekiel polozna powiedziala, ze Pyralginum jest najlepsze jak sie karmi, a teraz 8 miesiecy karmie i przez ostatnie 3 miesiace zzarlam jedorazowo 6 tabsow (tam jest metronidazol). I wlasnie przeczytalam ze nie wolno tego zazywac ani w ciazy ani w karmieniu. Teraz drze jak bardzo moglo to zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Zjadłaś 6 na raz czy cos źle zrozumiałam? Wiesz, kiedyś kobiety w ciąży zażywały aspirynę, bo innych srodków nie było, teraz jest to kategorycznie zabronione. Skoro juz tabletki zażylaś, to nie cofniesz czasu i nie przejmuj się tak bardzo. Myślę, że kiedys zarzywało sie pyralgine, bo nikt nie słyszał o paracetamolu i twoja połozna ma jeszcze wiedzę z tamtego czasu. A co było napisane na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w SZPITALU KOBIETOM PO CC STANDARDOWO DAWANO PYRALGINĘ, KETonal, tramal i morfinę niby wszystkich nie wolno przy karmieniu ale mówili że coś przeciwbólowego dawać muszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
fdokłądnie po porodzie w szpitalu tez jadłam nawet 6 na dzien na krocze. Wazne zeby były odstepy 2 godzinne. A potem miałam usówanego paznokcia i tez jadłam duzo i nic nikomu nie było. Tam pisze ze nie wolno, ale lekarz sam mi to zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana i co teraz
Dziekuje wam, to cale szczescie. Cala ciaze wstrzymywalam sie od jakichkolwiek lekow, nie lyknelam nawet apapu (pod koniec tylko no spa), ale po ciazy powrocily mi okrutne bole glowy 1 x miesiac i za rada poloznej, lykalam po jednej tabletce na miesiac i przechodzilo od reki. Raz bolal mnie tez zab itd. Ale nigdy nie zjadlam wiecej niz 1 na 2 tygodnie. A na opakowaniu jest napisane:Nie stosowac w ciazy, nie stosowac podczas karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana i co teraz
zzarlam jednorazowo - mialam na mysli, ze lacznie przez pol roku lyknelam 6 tabsow - po jednym na kazdy miesiac. (nie 6 na raz, tak mi sie glupio napisalo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×