Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klklkl

Może ktoś wie? Chodzi o

Polecane posty

Gość klklkl

Cześć. Może kotś z Was wie, czy starając się o posadę sekretarki w szkole trzeba przedstawić zaświadczenie o niekaralności? Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisska25
nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
A jesteś sekretarką, albo znasz kogoś, kto jest? Miałabym jeszcze kilka pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
w państwowej robótce chyba trzeba te zaświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam asystentką przez kilka lat, prowadziłam nawet kasę firmy i nikt nie wymagał ode mnei zaświadczenia o niekaralności nie wiem, jak jest w szkołach jeśli chcesz cos jeszcze wiedzieć, to na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
Kurczę,jedni piszą, że tak, inni, że nie, a mi chodziłoby raczej o konkretną odpowiedź. Na przykład kogoś, kto pracuje, bądź zna sekretarkę w szkole. Wiem, że urzedach państwowych na pewno trzeba coś takiego przedstawiac, ale szkoła to nie urząd. Może znajdzie sie ktoś, kto wie coś konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
EWA 33, niestety nie dysponuję gg. Ty pracowałaś pewnie w prywatnej firmie, to może być trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
no właśnie ja też słyszałam, że w urzędach trzeba, a o szkole nie wiem. słuchaj a Ty nie możesz zadzwonić gdzieś w pewne zródłoi się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
a w ofercie pracy nie ma podannego jakie dokumenty trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w sp. z o.o. a najprościej to podejść do szkoły i zapytać w sekretariacie, czy to zaświadczenie jest potrzebne albo nawet zadzwonić, to pięć minut i masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
No oczywiście, że macie rację, tyle, że to nie żadne ogłoszenie. Poprostu wiecie, pewne źródło. W każdym bądź razie posada ma być od września. Do szkoły nie mogę zadzwonić, bo tam pracuje moja niewtajemniczona teściowa. Dlatego myślałam, że tu spotkam jakąś sekretarkę szkolną, która mi odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
aha. to może zadzwoń do jakieś innej szkoły, jak sekretarka będzie spoko, to na epwno Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
Tak własnie będę musiała zrobić. Dzięki za wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
Zadzwoniłam. Trzeba mieć. Dla mnie to źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego
Byłas karana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klklkl
Jesteś karana? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
Za uprawianie prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkl
Niech to zostanie moją prywatną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×