Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artianka

Pytanko do Polakow w Anglii lub znajacych sie

Polecane posty

Mam pytanie czy firma PRIMARK to dobra firma? To sa jakies drugorzedne sklepy odziezowe? Znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedna z najgorszych firm;-) W Londynie sie nikt nie przynaje, ze tak kupuje:) Ja jednak mam kilka ubran tej firmy....totalnie niskie ceny a jednak niezla medole, modne troszke kusza;) Ja osobiscie nie mieszkam na stale w Londynie ale wiem od osob tam mieszkajacych i sledzacych kolekcje w tych sklepach, ze czesto ubrania poprostu fatalnie leza mimo, ze maja niezly kroj taki nowoczesny i materialy tez calkiem niezle... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w primarku kupuje proste koszulki lub spodnie dresowe do lazenia po domu z letnich bluzeczek tez mozna cos fajnego trafic i dla dzieci nawet fajne-biorac pod uwage to ze szybko wyrastaja to nie szkoda paru funtow na pierdoly ale jesli chodzi o konkretne ubrania to juz raczej nie tam primark nie jest az taki zly jesli dobrze sie zastanowisz zanim wrzucisz byle co do koszyka ale to racja-wszyscy mowia ze to jedna z gorszych firm(ale i tak tam kupuja he he bo najtaniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pier­doly jest az tak brzydkim i obrazliwym slowem ze podlega cenzurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w sieci
To taki nasz dyskont odzieżowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dzieki za odpowiedzi. bo dostalam wlasnie prezenty od kuzynki z Anglii i wlasnie z tej firmy. Dostalam bluzke z polarku. Mi sie podoba, mama mowi ze mogla byc byc bardziej dopasowana... szalik i majtki. A do czego mozna przyrownac ten sklep? Sluchajcie moze Ci bogaci Anglicy sie tam nie ubieraja bo stac ich na drozsze firmy, ale Ci biedniejsi pewnie tak no i my Polacy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam sie ubieraja polacy owszem ale znaczna wiekszosc sie do tego nie przyznaje bo tek kiepsko sa te sklepy oceniane;) ja osobiscie tez mam kilka rzeczy z tego sklepu i nie mam zamiaru ich nie nosic:) ja osobiscie uwazam, ze nie da sie tych sklepow porownac do naszego jakiegokolwiek bo tam tak jak pisalam ubrania i wogole cale kolekcje sa z nienajgorszego materialu ale za to fasony sa super modne:) no i wszystko skrajnie tanie;) no a u nas jak cos tanie to niestety nie dosc, ze fatalnej jakosci to jeszcze totalnie nie na czasie:) dla porownania jakie to jest tanie to powiem, ze mam szalin z najnowszej kolacji zimowej ich hmm nawet szal bo bardzo gruby pieknie wykonany unikatowy a kosztowal 1 funta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virtualia
primark to tanioch nic rewelacyjnego ani w dobrym gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ale podoba mi sie to ze wszystko jest dla ludzi. Oczywiscie poza granicami Polski. Np. w Austrii KIK lub WOOLWORTH to tanie sklepy, nie wiem czy mozna je porownac do PRIMARKu bo nie mam pojecia jak to wyglada w Anglii ale mysle ze to cos takiego. I te te tanie sklepy ummozliwiaja tym biednieszym ubrac sie ladnie, niekoniecznie w super ekstra jakosciowo ale czlowiek jest dobrze ubrany, a u nas? Same wiecie koebity jak to wyglada. same \"lachy\". Biedniejsze rodziny ubieraja sie w lumpeksach(nic do nich nie mam bo sama czasem chodze), albo nosza ubrania sprzed 10 lat. i to przekazywanie mlodszemu rodzenstwu. Za granica wszystko jest dla ludzi a tu czasami mam wrazenie ze przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje dzieki temu ktos kto nie ma pieniedzy moze ubrac sie wmiare modnie itd... ja szczerze chetnie bym sie takich sklepach w polsce ubierala...w primarku naprawde mazna wybrac cos fajnego....wiadomo bez rewelacji i nie jest to nic elganckiego no ale i tak o niebo lepiej z tym niz z tanimi sklepami w Polsce ( ktore sa poprtostu tandetne!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamela
Zgodzę się, bo jeśli chodzi o modele, to Primark trzyma się mody, za to materiały, wykończenie, czyli ogólna jakość ubrań jest raczej kiepska:( po kilku praniach się szmatławią:( kupuję tam proste koszulki (półtora funta!), skarpetki, dresy, ale mam też piżamy (ładne), kostium kąpielowy i stanik (b. ładny i wygodny, mój biust wygląda w nim rewelacyjnie!) i nie narzekam. wiem, że za tak małe pieniądze nie kupuję super jakości, jak zależy mi na czymś lepszym - idę gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
no w sumie fajny sklep :) mojemu chłopakowi kupiłam tam dżinsy za 6 funtów! i już półtora roku je nosi :) polo za 3 i bluzę za 10. wszytsko się trzyma. i wygląda ok. w polsce za tą cenę w życiu bym takich rzeczy nie kupiła :) sobie tez nakupiłam jakiś bluzeczek, polarków i jestem zadowolona. pewnie, że nie jest to towar jakiejś super dobrej jakości, ale zły też nie jest, a za tą cenę, to nie ma co myślęć :P no i idą z modą. jak dla mnie duży plus :) a i moja kuzynka (mieszka w Anglii) mówi, że wszystcy tam się ubierają, ale niekoniecznie o tym mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co to za wstyd? Nie rozumiem. Duzo ludzi nie ma pojecia co to za firma a przyjezdzajac do Poslki i tak jest to fajne !!! A w tym primarku jest firma \"Atmosphere\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol122
primark to dobry sklep ma niskie ceny i przewaznie dobry towar mojemu chlopakowi tylko tam kupuje jeansy po 8 10 11 funtow, skarpetki sa fajne bluzy kupilam za6 funtow bardzo ladne, koszule elegancka za3 kurtke za10 i zimowa dluga za 12 a dla chlopaka za 11 zart .i jestem zadowolona z jakosci .nie raz kupilam w iinym drozszym sklepie i sie okazala tandeta.....tej zimy w prawie kazdym sklepie byly kozaki takie na niskim obcasie wszystkie idealne tylko roznily sie metka i oczywiscie cena...poczawszy od 85!!! 45, 32 skaczywszy na primarku za 12,,,,i czym sie roznily.....tylko cena owszem czasami moze cos sie zdazyc felernego jak w kazdym sklepie ale w primarku idziesz mowisz ze ci sie juz nie podoba albo ze dziurawe i co od reki daj aci kase....i zawsze jest mnostwo ludz...bo to dobry sklep...i ja tez kupie cos na prezent z primarka...jesli znajde cos odpowiedniego dla danej osoby.......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol122
Atmosphere to firma z primarka i wlasnie te firme najbardziej lubie;) ma z tej firmy bluzy i eleganckie bluzeczki....o ostatnio kupilam bluzke za 1 funt przecena z 5 jest super taka dopasowana odpowiednia do jeansow to bylo w sobote w niedziele mowie ide dokupic siostrze a tu juz nie bylko :( wszystko poszlo bo duzo ludzi hihi jeszcze jest tam taka dobra marka jak denim_co zniej mam kurtki i jeansy a w primarku mozna spotkac takie laleczki zadbane i ladnie ubrane i one maja byc niby biedne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też mam parę rzeczy z Primarka chodźby nawet biały golf który kupiłam za 6 funtów identyczny jest w Polskim Reserved za 100zł...i mam go już dwa lata trzyma się świetnie. Poza tym bielizna tam jest super, majteczki za funta, nakupowałam ich mnóstwo i są rewelacyjne. Mamie kupiłam cudny szlafrok za 10 funtów i jest bardzo z niego zadowolona. Ogólnie w większości są tam ubrania, których raczej bym nie kupiła, a jednak warto tam zajrzeć bo zawsze coś się złowi fajnego. Aha i ubranka dla dzieci są super! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night efl
Primark rulez - tanio ogromny wybor a materaily sa naprawde dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaemigracja.com
Znalazlam fajna stronke polskaemigracja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×