Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafaliński

Czy uczucie może nagle zniknąć?

Polecane posty

Gość Rafaliński

Powiem krutko.. biegalem za swoja obecną dziewczyną... marzyłem o niej gdy byla niedostena, marzyłem zeby sie we mnie zakochała.. Spełniły sie moje marzenia, a teraz mi jakby mineło.. Widze w tym troche jej jak i mojej winy, ona długo czekala,zeby mi powiedziec ze nie kocha, ja jej powiedzialem to od samego pocztku a ona po 7 miesiacach bycia razem. Teraz jestesmy prawie rok a mi jakby mineło, moze to spowowodawne jest tym ze nie musze juz o nia walczyć ,a moze czym innym? MAm pytanie jak to jest u was, czy uczucie szybko wam mija, jak je podtrzymać,odrodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mhmmm
musisz z nia o tym porozmawiac i to szybko moj chlopak tez dlugo sie o mnie staral bardzo sie balam tego wszystkiego glownie dlatego ze wiedzialam ze pewnego dnia mu sie znudze ze rozkocha mnie w sobie a potem powie"malutka,zostanmy przyjaciolmi" ja bym po prostu chciala wiedziec...twoja dziewczyna tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego uwazasz ze nie
musisz juz o nią walczyć ?? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
starasz się starasz i jak się wystarasz to często nie chce się już starać bo o co jak juz masz. Jak się o kogoś często idealizujemy swoje marzenie jak juz jesteśmy razem dochodzi do nas, że to takie zwyczajne jest. Nic nadzwyczajnego wiele osób tak ma . U niektórych po kilku miesiącach mija zauroczenie (nawet jak się nie starają) i też mają takie dylematy. Albo kończ póki czas, albo zacznij pielęgnowac związek. Zauroczenie mija, ale więzi i inne uczucia które was łączą (jeśli łączą) tez są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaliński
Ruchem doświadczonego iluzjonisty wpycham sobie w odbyt główkę kapusty pekińskiej i tak zaopatrzony udaję się w kierunku Mszany Dolnej aby tam spożyć zawartość spluwaczki w klubie brydżowym "Rekontra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaliński
jestem idita ale wole kogos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
wogle nie rozumiem twoich słów . w ostatnim poscie , . a tak wogóle to bądz z nia szczery , i zachowaj szcunek do niej i do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka 19893820
Powiem Ci dziewczyna to szybko wyczuwa i Cie opusci i dopiero wtedy bedzie rozpacz. Nikt nie lubi byc leksewazony :/ Wiec sie zastanow człowieku czego ty chcesz i nie zawracaj jej głowy. Dziewczyna tylko czas marnuje z takim typkeim (tchorzem) jak Ty....ktory zamiast porozmawiac zaklada glupie tematy Albo jestes jeszcze gowniarzem, ktory tak naprawde jeszcze nie wie czego chce od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaCZ
do Paulinka --- calkowicie sie z Toba zgadzam. Postaw sie Rafalinski w takiej sytuacji ze ktos bylby z Toba bez zadnego uczucia?? Biedna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes po prostu facetem - łowczym Im bardziej ona ucieka tym bardziej ty pragniesz ją \"upolować\" i kiedy powinniscie byc zadowoleni, ze wreszcie się upolowaliscie nawzajem, to ty zaczynasz się nudzić, brak tobie łowów. Ona już nie ucieka ... Wspołczuje jej, ale coż tak w zyciu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalallal
Ty jestes poprosti jeszcze gowniarzem i tak tłumaszysz swoja niedojrzałość emocjonalna :/ załosne Co to za zwiazek, w ktorym trzeba cały czas bawic sie kotka i myszke, to wykancza na dłuzsza mete. Co to za zwiazek, w ktorym nie mozna mowic szczerze o uczuciach bo facet przestraszy sie jakis zobowiazan....bo on woli niedopowiedzenia i ciagle głupie polowania ????? Gdzie tu poczucie bezpieczenstwa, ktore nalezy sie kazdej osobie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalallal
A za jakis czas bedziesz zakładał tematu : zostawiała mnie i jestem załamany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 774P
kiedyś tak ze mną postąpiła dziewczyna, jesteś po prostu niedojrzały emocjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka1245
Tak chodzi Ci o to by ginić króliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ją rzuc i dalej bedzie Ci sie podobała haha ;) oj wtedy to juz bedzie naprawde nie do zdobycia, bo bedzie Cie miala za glupca haha (sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfhedgher
prawdziwe uczucie NIE.. ale taka zabawa jak Twoja owszem :( smutne to :( szkoda mi dziewczyny. życzę Ci żeby z Tobą ktoś postąpił tak samo-rozkochał i porzucił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariento
myśle rafaliński że jesteś typem człowieka który zawsze będzie wyznaczał sobie nowe cele a gdy je osiągnie nie będzie z nich zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×