Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darek

NIE ROZUMIEM

Polecane posty

Może to sie wam wydać dziwne, ale nie rozumiem kobiet, które w trakcie swojego zycia zmienia pewne zasady. Chodzi mianowicie o sex. Dlaczego niektóre kobiety w pewnym momencie swojego ycia chodziły do łóżka tylko z miłości a potem juz nie. Co, wytrymac niemogły, myszki je swędziały, o co chodzi? Wiem, ze tylko krowa nie zmienia pogllądów, ale uwazam ze takie zasady się ma, albo nie. Albo się sypia z miłości, albo z innych przyczyn, ale nie raz tak a raz tak. Moze są na kafeterii fajne Panie, które mi to wytłumaczą wyczerpująco, bo mnie ten temat strasznie ciekawi, choć Wam drogie Panie, moze się wydać śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna z jednym facetem isc do łózka po np. 5 miesiącach a z innym na 1 czy 2 randce. Czy ten pierwszy jest jakiś gorszy? Czy moze z tymi gorszymi to idziecie od razu do łózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli wreszcie mi to wytłumaczycie porządnie to przestane dawac podobne topiki. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
wyjasnilabym, ale zaraz na mnie wsiada wielbiciele dziewic, zreszta ty i tak masz na ten temat to samo zdanie co oni PANOWIE OTWIERAMY! OCZY MAMY XXI WIEK I KOBIETY MAJA TAKIE SAME PRAWA CO FACECI DOTARLO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkmgjnx
Może rozczarowały sie seksem z miłości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek z tego co czytalam masz super lux dziewczyne, modelke co chodzi do lozka tylko z milosci to po kij ten topik ? Czyzbys mial z nia jakis problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onRADZI
moja miała przedemną 5 w łóżku a tylko mi powiedziała ,ze mnie kocha..tyle tylko ze ona jest moja 2 dziewczyną i źle sie z tym czuje ze wczesniej 5 ją dymało , i robiła im loda. Męczy mnie to ale tylko czasami i włąsnie wtedy mam ją ochote rzucić.Lepiej było by jakbym o tym nie wiedział, nieraz spotykam chłopaka , z którym sypiała od czasu do czasu , nie był a z nim w związku a jednak zawsze ich do siebie ciąneło i lądowali w łózku,jak patrze na niego złosc we mnie wzbiera i wtedy dziwie sie jak mogła tak robić. Najlepiej nie wiedzieć o przeszłości. MAM DLA WAS WSZYSTKICH RADE! DZIEWCZYNY NIE OPOWIADAJCIE SWOM CHŁOPAKOM O SWOICH BYŁYCH! A TY KOLEGO NIE MYŚL O TYM ,BO CIE TO ZNISZCZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska
a dlaczego seks musi być tylko z miłości?? można kogoś nie kochać, ale zauroczenie, fascynacja dają swoje to nie jest seks bez uczuć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex nie musi byc tylko z miłości, ale to troche dziwne jak z jednym po 2, 3 randkach a z innym po paru miesiącah. nie mam zadnych problemów z moją dziewczyna, ale wielu moich kumpli ten problem strasznie gryzie, a nie chcą sie dowiedziec co inni o tym sądzą zeby sie nie zdołowac do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×