Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

jezeli w wymaganiach jest mowa o wyższym wykształceniu

Polecane posty

Gość ale buuum
oczywiście że chodzi o magisterkę. Licencjat nie daje Ci wyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
ogolnie za wyzsze uchodzi mgr. Ale jezeli gdzies piszesz o swoim wykształceniu to zaliczaj sie do wyższych- licencjackich. Zawsze trzeba to uwzględniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura, licencjat daje wykształcenie wyższe zawodowe. myślę, że wystarczy, o ile nie będzie lepszych kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wyzsze zawodowe
? a niby jaki zawód po licencjacie z polonistyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość point
ło matko....oczywiście, że po licencjacie ma się wyższe wykształcenie!Jeżeli nie specyzowano, że chodzi o wyższe magisterskie, to chodzi o jedno i drugie!I tego się trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LICENCJAT
TO WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość point
rozróznienie jest w TYTUłACH- licencjat, magister i oczywiście w długości studiowania, "jakości" wykształcenia (ilość godzin na W i Ćw., różnice przedmiotowe, samodzielność studiowania, "głębia intelektualna";) i różnice w pracy dyplomowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty Justa wiesz
w tej chwili na UG na studiach filologicznych przeważa system boloński czyli 3-letnie studia licencjackie.Jakie to studia zawodowe,pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja to wymyśliłam, proszę dyskutować z ustawodawcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo konkretnie z uczelnią w naszym pięknym mieście, o której wspominasz :P \"W roku akademickim 2005/2006 Uniwersytet Gdański - jako pierwsza uczelnia w Polsce - wprowadził na niemal wszystkich kierunkach studiów stacjonarnych boloński system kształcenia (to trzystopniowe studia wyższe: ZAWODOWE, magisterskie i doktoranckie), jako podstawowy system kształcenia na uczelni.\" http://www.univ.gda.pl/pl/o_ug/o_nas/?tpl=historia \"O kierunku Filologia polska Studia prowadzone są w Systemie Bolońskim, tzn. trzyletnie studia ZAWODOWE pierwszego stopnia, dwuletnie magisterskie stopnia drugiego i trzeciego stopnia - studia doktoranckie.\" http://www.univ.gda.pl/pl/info_dla_kand/kierunki/?tpl=/wfh/polska ale co ja tam wiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty Justa wiesz
studia pierwszego stopnia - studia licencjackie lub inżynierskie, umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności w określonym zakresie kształcenia, przygotowujące do pracy w określonym zawodzie, kończące się uzyskaniem tytułu licencjata albo inżyniera;-to cytat ze strony UG ,jednak nic nie jest napisane że wszystkie licencjackie to zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty Justa wiesz
filolog to jednak zaden zawód tym bardziej filolog z licencjatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno jest pewne
LICENCJAT to nie jest WYżSZE! Wyższe, to studia ukońcozne magistrem! A licencjaciki to tylko marny surogat tzw. "studiów". Jest to tylko etap na drodze do zdobycia wykszłatcenia wyższego! Idź, a sę przekonasz,jak zostaniesz wyśmiana, zgłaszając się na rozmowę z pracodawcą, który słusznie moze ci zarzucić, ze nie masz pojęcia o studiowaniu i jego konsekwencjach.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno jest pewne
ja nawet zawodówki nie mogę skończyć...zadroszczę wam studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy
wpisac w google studia wyższe zawodowe i wyskakuje kupa stron dotyczących licencjatu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykszta%C5%82cenie_wy%C5%BCsze Wykształcenie wyższe w Polsce W polskim systemie edukacji wykształcenie wyższe w przypadku studiów zawodowych kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera, w przypadku studiów magisterskich - nadaniem tytułu magistra lub równorzędnego (lekarza, lekarza dentysty, lekarza weterynarii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"co ty wiesz\" - przecież ja Ci przytoczyłam cytaty ze strony UG??? zajrzałaś na te strony, które podałam? zwróć im uwagę, że zrobili na swoich stronach wielokrotnie ten sam błąd ;) a później znowu ktoś twierdzi, że to nawet nie wyższe... ech, ta umiejętność czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
ja mam na suplemencie napisane, ze licencjat to wykształcenie wyższe, po cholere podzielili te studia? na licencjackie i magisterskie? skoro tyle krzyku z tego powodu? nie wiem jak jest na innych uczelniach ale UŁ na 3/4 kierunkach proponuje podział na studia licencjackie i magisterskie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latek mam
bo ja wiem mam licencjat i jeszcze na zadnej rozmowie nie zarzucili mi zebym ich oklamala a wymagania byly "z wyzszym wyksztalceniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adh
a jak zaznaczyc to w cv, ze wlasnie sie robi prace dyplomowa? jak to sie zwykle pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adh
prace magisterska - oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywicie że licencjat to studia wyższe traktowane na równi z inż dlatego nazywane wyższe zawodowe a potem sa uzupełniające magisterskie które jeśliby licencjat nie był studiami wyższymi nazywałyby sie uzupełniającymi wyższymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by nie patrzył, w wielu ogłoszeniach jest to ujęte tak:wykształcenie wyższe(w tym licencjat) A wiec, skoro W TYM to na chłopski(czy też babski) rozum pracodawcy uznają licencjat za wyższe, bo przeciez nie pisze się np.studenci w tym licealiści, skoro licealiści studentami nie są, tak?tak! (taki przykład tylko...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 936 brutto
wyższe, ale musisz z góry uwzględnić, że to licencjat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr inż
licencjat to wyższe ale nie zawodowe... tzn kiedyś tak było ale teraz weszła nowa ustawa i zawodowe wyższe to inż (3,5roku lub 4 dla arch.inż) licencjat to po prstu wyższe to tak jak ktoś jest po liceum (bez tytułu ) a ktoś po technikum (z tytułem technika) a na studiach np inż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomosc
OCZYWISCIE ZE LICENCJAT TO WYZSZE WYKSZTALCENIE a ci ktorzy mowia inaczej zyja jeszcze jedynie studiami 5 letnimi magisterskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×