Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www.ciucholand.eu

NAJLEPSZE ANGIELSKIE MARKI WASZYM ZDANIEM

Polecane posty

Gość www.ciucholand.eu

JAKIE SA WASZYM ZDANIEM NAJLEPSZE (NAJBARDZIEJ PRZEZ WAS LUBIANE ANGIELSKIE MARKI CIUCHOW?? Pytam gdyz niedlufgo otwieram sklep inetowy (www.ciucholand.eu) i zastanawiam sie jakie marki zadowoliliy by przyszlych klientow ( Was) Obecnie prowadze sprzedaz wstepna na allegro.pl (nick ciucholandeu) oraz na swistak.pl (nick WWWoCIUCHOLANDoEU) i ciezko mi wyczuc co sie sprzedaje najlepiej wiec pytam was Zapraszam tez przy okazji na aukcje ale szczegfolnie prosze o odpowiedz na temat firm (Czy everlast, lonsdale znajda u nas kupcow? czy eleganckie ciuchy typu ZARA, DOROTHY PERKINS, KAREN MILLEN, M&S maja wieksza szanse na sprzedaz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro
przedzej Zara, Dorothy Perkins, Bershka, Top Shop, New Look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro
przede wszystkim popatrz na to co jest poszukiwane przez mlode dziewczeta i kobiety bo to one najwiecej kupuja! a one kupuja wlasnie to co napisalam wczesniej, czesto gesto takze atmosphere ktore jest popularne tanie na maxa i dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SNOOP AROUND
Mozna by bez konca wymieniac..ale tak dla przykladu: RIVER ISLAND EVERLAST niektore ciuszki z PRIMARKa sa OK (tanie i fajne:D) BILLABONG ANIMAL O'NEAL LONSDALE takie sobie chodz zdarzaja sie ciekawe wyjatki BENCH (pelen wypas) sklep PEACOCK tez calkiem ciekawe rzeczy oferuje H&M (oczywiscie, chodz nie wiem czy to angielska firma...chyba szwaby:D) LE COQ SPORTIFF (choc to zabojady to wiem ze w UK sa bardzo polularne) UNITED COLORS OF BENETTON NEXT Wiecej grzechow nie pamioetam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 RIVER ISLAND:) po 2 bay albo buy ale chyba bay po 3 oasis po 4 sasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara jest hiszpanska z tego
co wiem a nie angielska. podobnie beneton - szwedzki a nie angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane norman mango - ale
to nie jest angielskie ale jest popularne w Anglii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca ciuszki
Jak dla mnie najciekawsze wzornictwo i dobrą jakość mają ciucszki z: - New Look - Next - M&S - Bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm tez jest szwedzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara bershka i mango
sa hiszpanskie a H&M chyba szwedzkie z brytyjskich to jeszcze FCUK chyba niekt nie wymienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie jest angielska marka (chyba made in usa) ale ja osobiście bardzo lubię ubranka z metką Laura Ashley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorothy perkins także bardzo lubię - za jakość i styl przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytko szajs szyty w chinach :O Markowe to są ciuchy szyte w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
ja lubię mexx, ale nie wiem czy to angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
Fcuk- Też niezłe ciuchy tylko drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Zajrzałam na twoje aukcje i strasznie podoba mi sie ten golfik z zary, ale nie moge nosić moheru, bo mnie gryzie. Jeżeli moge mieć uwagę to odradzam ci dawanie małych ikonek z metkami. Kupujący ma do wyboru tysiące produktów i przeglada po ikonkach. Jeżeli ikonka na liście go nie zainteresuje to najczęściej nie zagląda juz do samej aukcji tylko jedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zapotrzebowanie rynku, to jest luka w zakresie ciuchow w duzych rozmiarach (44-52) a takie produkuje: MARKS & SPENCER DOROTHY PERKINS BHS C&A NEXT E-VIE ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ma nic wspólnego z wiar
Kati 78 chodzilo o angielskie ubrania. a nie o DKNY cz Ralpha Laurenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, wiem to z doświadczenia. a już kupić damski ciuszek, który nie wygląda jak habit, tylko jest fajny, nie babciowy i z pomyslem (no i wieszkym rozmairze) to naprawde sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-kawusi
juz sobie ciebie dodalam do ulubionych , jakbys miala jakies rzeczy dla wysokich dziewczyn z dlugimi rekami bylam wdzieczna :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazi
Wszyscy zapomnieli o najbardziej prestiżowej brytyjskiej marce!!! BURBERRY!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×