Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takazwyklaja

bardzo mi sie smutno zrobiło kiedy moj chłopak powiedział mi...

Polecane posty

Gość takazwyklaja

ze gdybym teraz zaszła w ciąze (przez pominięcie pig lub przez to ze nie wzielam w odp porze) to on nie chce niechcianego dziecka i powiedzial ze "nie bylbym z toba, ale dzieckiem bym sie interesowa" (chyba cos tu nie gra) .. powiedzial rowniez ze by sie strasznie ale to strasznie wk**wił jakby cos takiego wyniknelo.. i to mowi chlopak ktory mnie bardzo kocha? pozatym on niby planuje nasza przyszłosc.. ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham informatyka
uuuuuu nie kocha Cie tak bardzo jak twierdzi... przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo,ja bym w taką miłość nie wierzyła.Jak można uprawiać seks z najukochańszą osobą,a konsekwencje tego(ewentualne) byłyby takie,że nie byłby z Tobą???Przemyśl gruntownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołowrotek uczuć
no... znaczy że spotyka się z Tobą tylko w jednym celu ...dla rozrywki ....a dopowiedzialność i wspólne życcie go nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
ona ma 17 lat, ja mam 22, kto tu ma rozum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
co to za zycie, jak z koleghami wysjc nie moge, bo sie kwurwia, placze o h*j wie co, mam siedziec pod miotla jak mysz? byc tylko dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
18 ma a ja 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
moim zdaniem to nie jest miłość......czy taki związek ma jakiś sens lub cel?raczej nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
napewno nie przeze mnie, ja ja kocham, ale po tym co mi ona robi, dochodze czasami do innego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
może masz za młodą kobietę?trudno stwierdzić czy ty jeszcze nie dorosłeś do roli ojca,bo masz ochotę jeszcze poszleć,a może dziewczyna ma w planie wrobić cię w dzidziusia...różnie to w życiu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
"jakbm naprawde zaszla w ciaze to bym zrobila wszystko zeby to dziecko sie nie urodziło wszystkim bym sie truła" i czy ona jest normana?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
nie nie oj zebys kochana wiedziala teraz ze nigfdy nie mialam w planie go wrobic w dzidziusia.. oczywiscie jakbysmy przypadkiem wpadli to to niebyl by koniec swiata.. ja myslalalm ze jakos by nam sie ulozylo ale po dzisiejszym.. jakbym juz zaszla to wszystko bym zrobila zeby nie urodzic tego dziecka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
po porstu nie chce sobie ani tobie psuc zycia.. w koncu sam powiedziales ze nie chcesz NIeCHCIANEGO dziecka.. a ja nie chcialabym byc samotna matka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
nie powiedzialem tak, powiedzialem ze nie ebde z toba gdy przez twoja nieodpowiedzialnosc zajdziesz w ciaze, przez twoja gluptoe, gdy nie wezmiesz lub zpoamniesz pigulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
wiesz twoja kobieta napisałam coś innego,że to ty byś ją rzucił jakby była w ciąży?i kto tu ma rację?jeżeli jest tak jak ty piszesz to twoja dziewczyna to jeszcze dziecko i chyba coś z nią nie tak...napewno macie jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
"nie bylbym z toba, ale dzieckiem bym sie interesowal" to sa twoje slowa:) ale ty mnie baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
proponuję żebyście spotali się i pogadali jak normalni ludzie o swoich oczekiwaniach,planach i życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinn
sorry, skoro jestes nieodpowiedzialna to jak mozna z taka kobieta byc? a dzieckiem bym sie interesowal i bym go nei zostawil ;] a ktos wyzej juz napisal ze jestes jeszcze dziecko, i racje mma ja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
tylko moje drogie w tym rzecze ze przyjmuje pigulki regularnie raz jak zaczelam brać chyba w 2 opakowaniu zapomnialam wziac jednej ale zdazylam zazyc do 24 godzin i wszystko bylo ok juz minal prawie rok od tego i w ciazy nie jestem.. po porstu sam fakt.. czemu na mnie ma byc odpowiedzialnosc ? a jakby dajmy na to facetowi pekla prezerwatywa to jest wina faceta? po porstu moj ex chlopakchyba bardzo sie boi i oczywiste jest ze by stchorzyl:) moze tak jak ktoras z was pisala chce sie jeszcze wyszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
my duzo razy juz sobie wyjasnialismy i duzo razy sie pytalam co by bylo jakbym byla w ciazy.. to mowil ze nic zjak sie pytalam czy by ze mna byl to powiedzial ze tak ze by mnie naepewno nie zostawil.. ale coz.. ja juz od tego PANA nic nie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
tak jestem nieodpowiedzialna wg Ciebie bo czasami wezme pigulke zamiast o 18 to o 18,30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci
dzieci, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
SERIO to nie poważni z was ludzie...jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
trudno moze jestem młoda glupia ale nie jestem na tyle naiwna zeby ufac takiemu komus jak on i zeby wierzyc mu teraz.. NO kurwa ale przepraszam bardzo.. co wy byscie pomyslaly jak najpierw chlopak wam mowi ze bardzooo kocha ze planuje wspolna przyszlosc a nagle odpierdala mu cos i wyskakuje ze on by mnie zostawil ale dzieckiem by sie interesowal.. postawcie sie w mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
może jeszcze nie wie czego chce!!!jest jeszcze bardzo młody,a facet w tym wieku nie myśli o żonie i dziecku tylko chce jeszcze trochę poszleć,dlatego pewnie tak ciągle zmienia zdanie...podstawą dobrego związku jest ROZMOWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
ale jak ma byc podstawa zwiazku rozmowa skoro jak rozmawiamy on ciagle mowi cos innego... nawet ostatnio mi powiedzial ze jest ze mna zeby mi przykrosci nie zrobic.. hehe pozniej cos wmawial ze nie to mial na mysli.. dziwne zawsze nie to ma na mysli.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
aha i jeszcze jedno.. skoro nie mysli to po co mi gada ze ma juz plany na przyslosc zwiazene ze mna itp? chyba takie zeby mnie jak najszybciej kopnąć w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi393
to może on wcale cię nie kocha,bo kochanej osobie nie mówi się pewnych rzeczy,nawet w żartach.może jest z tobą żeby mu się nie nudzilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
mialam takie przypuszczenia.. ale teraz juz jestem pewna ze wlasnie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklaja
tylko wiecie... to jest troche przykre jak jestes z chlopakiem dwa lata a on dopiero teraz CI mowi takie rzeczy.. mogl na poczatku sie okreslic co i jak przynajmniej teraz by mi nie sprawialo to tyle przykrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×