Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mololo

CZY światczak-Wisniewska była w sekcie

Polecane posty

Gość mololo

czy ktos o tym słyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świątczak to teraz Wiśniewska
i to ona była w sekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmaczna mandaryna
i zenujacy wywiad w gali...o obecnej partnerce siedzi na moich meblach oglada moj telewizor ...jakie to jej wlazla na gotowe ..nie pamieta wol jak cieleciem byl, to samo zrobila i historia lubi sie powtarzac tragiczny wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja solidaryzuję się z
MAndaryną. Świątczak-chodząca tragedia. NA jej miejscu nie mogłabym spojrzeć ludziom w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie mandaryna
mogla patrzec w oczy magdzie femme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a z ta famme to
michas mial zajebiste malzenstwo: on sypial z facetami ona z kobietami faktycznie bylo co rozbijac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apik235
czytalam bloga swiatczakowej, i na miejscu Mandaryny nie wiem czy bym wytrzymala nerwowo. od samego poczatku istnienia tego bloga(grudzien 2006) prawie cosdziennie sa tam aluzje dot. Mandaryny obrazajace ja. nawet kazdy niepozytywny komentarz na forum, Swiatczakowa tlumaczy sobie faktem,ze to Mandaryna napisala albo jacys jej chorzy fani. (bo przeciez aniusie wszyscy inni na swiecie kochaja), a wpis swiateczny jest juz makabryczny (przeczytajcie 26.12). Naprawde Swiatczakowa powinna sie dwa razy zastanowic zanim takie rzeczy napisze. nie wiem skad w niej tyle nienawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaM
tak naprawde Michala guzik obchodza dzieci . Ma w nosie czy beda szczesliwe czy nie jemu rozchodzi sie o to ze Marta w koncu mu sie sprzeciwila. powiedziala NIE a On tego nie toleruje zawsze musi byc tak jak on chce - ma chore ambicje, caly jest chory M ysli ze jak ma pieniadze to moze wszystko kupic niestety a raczej STETY sądu nie przekupi więc ... strachy na lachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosowy dzień
podaj link do anki bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompleksy z Anki wychodzą
przecież to widać na pierwszy rzut oka!!! Brzydka jak noc, niezgrabna, nie mająca NIC ciekawego do powiedzenia. JA akurat jestem przekonana, ze to małżeństwo też niedługo sie rozsypie. Nie widać między nimi żaru namiętności o miłości nie wspominając. Poza tym święcie wierzę w to, iż własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu zbudować się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______________LOL_____________
W tej calej dynasti Wisniewskich jedynie szkoda dzieci. Anka zrobila Mandarynie to samo, co Mandaryna Magdzie F. . Podobnie jak teraz Anka z Michalem najezdzaja na Mandaryne, tak Mandaryna i Michal jechali na Magdzie. Jak widac historia lubi sie powtarzac. Wszyscy sa siebie warci, a wlasciwie nic nie warci. Dorosli ludzie nie zalatwiaja swoich spraw na lamach szmatlawcow i za pomoca blogow. Swoja droga ciekawe ile czasu potrwa zwiazek z Anka LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kv
co marta rozbila? on sypial z facetami ona z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Kurde, ale ten michal z jego zonka sa zalosni. Wiedzialam o tym od dawna, ale jak poczytalam troche ten ich blog, to sie tylko w tym przekonaniu utwierdzialm. Az sie niedobrze robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie mandaryny
szczegolnie jak gada ze swiatczak bawi sie jej pilotem i siedzi na jej meblach beztalencie...myslala ze jak 2 dzieci urodzi to chapnie bogatego faceta wlazla famme z brudnymi butami w zycie i ma pretensje ze ktos zrobil to samo nie szkoda mi takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenariusz tego zwiazku
wiśnia idzie do pierdla na wiele lat musi oddac kase ktora zagarnal czerwona wydra świątczak puszcza sie z pierwszym ktory sie na winie ale ale musi miec gruby portfel. wiśnia po latach wychodzi z pierdla biegnie do "Faktu" i zwierza sie jaka to Ania wredna, klamliwa i wyrachowana suka. nastepnie zakochuje sie w frytce ta rodzi mu syna o pieklnym imieniu Rajmundo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła od zawsze
wiecie co? mandaryna moze i odbiła Famme faceta ale musimy zauwazyc jedno. ledwo mandaryna odeszła z domu a swiatczak juz miała wielki brzuch pod zebami. To jest wina wiśniaka. nawet jak cos nie grało między nim a mandaryną to poco odrazu zrobił dziecko i zdradził mandarynę? przeciez jak juz chciał bzykac to mógł dyskretnie i nikt by o zdradzie nie wiedział, a tu masz..rozwodu nie ma jeszcze a swiatczak a swiatczak nagle rodzi. No i jak na to patrzec? wisniak bzyknąl z efektem a zwala wine na mandaryne. jaka by nie była ale nie zdradziła , to wisniak zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła od zawsze
no ale czy nie taka prawda ze mandaryna spała w tej poscieli, w tym łózku, dotykała ten pilot, chodziła po tym dywanie.to boli jak musiała odejść .w sumie jak michałowi było zle to niech on sobie odchodzi a nie mandaryna. No ale cóz. Ona odeszła i nagle cięzarna anka weszła i dotyka tych rzeczy. Jakby nie patrzec to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druidka
Dobra, tylko dlaczego ja mam po tym całym wywiadzie wrażenie, że jesli Mandaryna czegoś Ance darować nie moze to właśnie tego telewizora z pilotem! Że akurat tego pilota od symulatora to jej wcale nie żal:-) Najpierw opowiadała dumna i zadowolona, jak to się ze złotej klatki wyrwała, a teraz dopiekanie że na wycieraczce tej złotej klatki następna siedziała i czekała. A sama zaciążyła - tak swoją drogą - też kiedy wiśnia jeszcze wciąż formalnie był mężem magdy. Moze kiedy anka zaciążyła to też już tylko na papierze byli małżeństwem? A litujcie się dalej nad biedną zdradzoną Mandaryną:-) Co mi tam. Mnie jej nie żal kompletnie, a jej rozwlekłe opowieści różnej treści mnie wkrwiają. w kólko to samo, tylko wywiady o ex i sesje z dziećmi:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druidko sieroto
pilot od tv to symbol, naprawdę jesteś taka dosłowna? Chodzi o cały kontekst - że Anka rządzi się w chacie Marty tak naprawdę. W sumie to Marta z tego związku wyszła w samych skarpetkach jakby na to nie patrzec. A co do wysokich alimentów - a niech Wiśniak płaci. Zarabia miliony, to trudno by po 500 na dzieci płacił. Swoją drogą ciekawe ile jeszcze dzieciaków spłodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwono-zielony
wisniak ni frajer zabezpieczyl sie intercyza przed mandaryna dlatego nic nie dostala a co ona wniosla ?on byl bogaty a ona dlaczego miala dostac polowe majatku? za co przeciez byla biedna niech sie cieszy z tych 5 kola szmata wstretna bez wlosow bo nawet ta krotkie wlosy o peruka nic tam nie bylo jej niech sie dorobi too bedzie jej pasozyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druidka
Do cholery! Czy was - adwokatki Mandaryny do reszty pogięło??? Czy już nie można wyrazić żadnej opinii, zeby nie zostać zwyzywanym??? Inaczej nie umiecie? Zapomniałaś dodać "wieśniaro" + "prostaczko", bo to wasz, prawdopodomnie gimnazjalny, poziom. Nie, nie jestem dosłowna. Pilot to rzeczywiście tylko symbol, bo chodzi o całą CHATĘ, tak? No to OK. Ja tylko zauważam, że odebrania faceta jakoś - na mój odbiór - mandarynie nie żal, tylko chaty i reszty majątku. Bo ciagle podkreśla - w moim domu siedzi, na mojej kanapie, przed moim telewizorem, a ksiazki też nie jej. Akurat tu to podejrzewam, że anka to guzik ma i niczego nigdy nie dostanie, więc nie ma co się tak wsciekać, ze niby położyła łapę na nie swoim. Intercyzę podpisała i już. I do cholery nic nie wspominałam o alimentach! Czego się na ich temt pienisz? Że ma płacić i to tyle, na ile go stać to chyba dla wszystkich oczywiste i wiśnia przeciez płaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokój się bo jeszcze
dostaniesz wylewu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jeszcze sie pobijcie
o trójkąt czerwonych kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tofika
Z tego co pamiętam z róznych wywiadów i z reality show jestem jaki jestem czy jakos tak to mandaryna nie rozblia malzenstwo michala z magdą.mandaryna nie chciala z nim być, to on za nia latał, jak sie rozstał z magdą to w koncu udalo mu sie z mandaryną.I jak magda mieszkała z michałem to dzien po rozstaniu mandaryna nie wprowadzila sie do niego i nie latała zaciążona.A swiatczka chciala zdobyc faceta z kasą i pozycja, wykorzystala kryzys w jego związku, wpadla z tym bachorem i zadowolona.Jezdzi ciągle po madarynie, jakby byla pewne milosci michala do siebie to by sie mandaryna nie przejmowala tylko zyla swoim zyciem a onie nie, wszedzie aluzje do mandaryny, najwyrazniej cierpi na kompleks mandarynay.a wisniewski cierpi na jakas chorobe psychiczną, to co wypisuje swiadczy o tym jakim jest czubem.I dzwi sie ze mandaryna nie chce dac mu dzieci, nie dziwie sie,psychol jest zdolny do wszystkiego.A zreszta mysle ze on dzieci ma gdzies, bardziej mu chodzi o to by dowalic mandarynie.Pewnie nie moze zniec ze go olaa, zostawiła.Moze ja kocha, choc wątpie, pała zemstą.Nie jest z martą wiec co go obchodzi z kim zadaje sie marta, co go obchodzi jej rodzina.Krzyczy w gazetach, ze nie chce by jego dzieci wychowywali alkoholicy, znajomi? czy rodzina? marty.No jasne lepiej nie on sam wychowa, niezrownowazony psychiczne, sam chleje i jeszcze ze swoja matka lakoholiczka.mandaryna dos dlugo milczla a jak udzielala wywiadow to zawsze wyrazala sie kulturalnie.Nie dziwie sie ze ma zal do swiatczak bo traktowala ja jak dobra kolezanke i kazdy by mial zal w takiej sytuacji.a magda fame tez dziwna jest bo swego czasu wyzywała wisniewskiego od najgorszych w gazetach a jak pojawila sie okazja do zarobineia kasy wystepu na eurowizji stal sie jej wielkim przyjacielem.Wszysyc sa siebie warci,niech sie papraja w soim bagnie,.Najnormalniejsza wydaje mi sie mandaryna i trzymama za na kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie w 100
swiatczak to podstepna dziewucha, co ukradla meza mandarynie i sie wcale z tym nie kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idioci to margaryna
zdradziła pierwsza czerwonego :O ale jest bardziej ok bo bachora jej nikt nie zrobił?? co za w ogóle szczyt obłudy, po cichu, "dyskretnie" to se mógł zdradzać, ale jak już z tego dziecko to bee tak?? żałosna jestes dziewucho:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooo kolejny fan
czerwonej łachudry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×