Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna72

duze stopy córki

Polecane posty

Gość anna72

moja corka ma 5 lat a ma juz numer buta 32 czy to naprawde tak duzy rozmiar na ten wiek? jakie stopy maja wasze dzieci? w sklepie z obowiem mowia ze duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli duże to wcale się tym nieprzejmuj, ja jako wczesna nastolatka byłam bardzo niziutka i mialam duże jak na mój wzrost stopy, na szczęście urosłam a stopy są teraz proporcjonalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznicka
ja mam 26 lat i w tej chwili rozmiar 35, 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_24_4
beznicka malusienkie nozki masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznicka
bo cala jestem mala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dokładnie pomyśleć po kim ma takei kulfony, jak po listonoszu to wiadomo, do szybkiego chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiii
małe te stopy to napewno nie są. Ale może on ajest duża dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 4 lata i 29, więc myślę, że to duże stopy. No chyba, że jest wysoka. Ale i tak nic nie zmienisz, więc sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kumpela
kończy w czerwcu 28 lat i ma rozmiar buta 33:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córci ama 5 lat a rozmiar 33,jest wysoka jak na swój wiek wiec sie nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile córcia ma wzrostu
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminka
moja ma 5.5 lat i 31...jest dosc duza i jeszcze sie tym nie przjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeju
A moja córeczka ma 12 lat i od roku nosi 40-41. Zależnie od rozmiarówki. Nie jest to nienormalne, bo jest w jej klasie dziewczynka z nogą o 1 rozmiar większą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harlekin
moja kolezanka nosi 42 i zaklada buty ojca, w wieku 12lat nosila 40-41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka z tesco
i tak nic nie zmienicie , wiec czym się martwic ? a ze stopami to tak jest , one rosną sobie , reszta sobie , a na końcu wszystko wygląda dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA
Mój syn ma 30 i 6 lat jest Sredniego wzrostu. wyjmij wkładki z butów i sprawdż jakie są nogi bo przecież dzieciom kupuje się o 1 rozmiar większe buty. Jeśli Cię to niepokoi to najlepiej zapytaj lekarza ortopedę i będziesz miała jasność i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyninka
A ze mnie jak byłam mała to się smiali (w domu), że kaczor jestem, bo takie duże stopy miałam... teraz noszę 40, jestem średniego wzrostu, czyli chyba moje stopy nie są jakieś nienaturalne. Licze jednak, że skoro od dzieciństwa miałam duże stopy to daleko na nich zajdę!! :) heheh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep obuwniczy
teraz dziewczyny mlode maja takie wielkie stopy ze szok.adidasy to dla wielu 41 sa za male.a to wszystko ze jak byly mniejsze to mamusie chcac zaoszczedzic kupuja im buty o rozmiar wieksze,zeby dluzej ponosily...ile?5 lat maja nosic jedna pare?? co za sposob myslenia? kupujcie tansze,ale czesciej.i nigdy nie wieksze.buty i tak sie zawsze ciut rozejda,a przynajmniej nie ma problemu z 15-letnia corka i jej 42 rozmiarem stopy... pracuje w sklepie i widze co sie dzieje,wierzcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kompetentna osoba,głupoty opowiadasz!!!co ma wiekszy rozmiar buta do długości stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 12 lat przy wzroście 176 i rozmiar stopy 45 mam nadzieję,że już jej więcej nie urośnie bo kupić buty nastolatce w tym rozmiarze to nie lada wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź nie żartuj.mój mąż ,chłop 1,87 nosi 46 i jest to gigant.ma problem czasami kupić obuwie. chyba się pomyliłaś i miało być 35 a nie 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×