Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

co za problem

Możecie mnie nawet zjechać

Polecane posty

Chciałabym Wam pokazać w czym pójdę na studniówkę. Dowiedziałam się, że będę jedną z nielicznych, które pójdą w krótszych sukienkach. Trochę dziwnie się z tym czuję. Powiedzcie mi proszę, czy jest aż tak źle? Sukienka - bardzo podobna do tej, troszeczke mniejsze groszki, odrobinę ciemniejszy brąz, z regulowanymi ramiączkami, bez wstążki pod biustem, ale za to z lekkim marszczeniem na dekolcie i w tym miejscu mała kokardka http://img125.imageshack.us/my.php?image=agatymb8.jpg Buty - ich się najbardziej wstydzę. Niestety nie mogę mieć nawet najniższego obcasa, żeby nie przewyższyć mojego partnera http://img299.imageshack.us/my.php?image=number3ho8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie Twoj stroj bardzo podoba i nie widze w tym nic niestosownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was ist das/
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia19278
bardzo ładna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny strój:-) A nie jakieś grosety i suknie jak dla 60 tki;-) Będzie wygladać ładnie i młodo:-) Miłej zabawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażka
super...nic dodać nic ująć. Ty się nie przejmuj! Ty się dobrze baw! (a ta sukienka nie będzie Ci spadać w szaleństwach na parkiecie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim tez pisze że
Mnie się też podoba, butki wprawdzie nie w moim stylu, ale o.k. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia19278
wydaje mi sie ze buty powinny byc ciemne... ale te które masz tez są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja odpowiem nastepująco - oryginalnie bo przypominają mi sie moi starzy i Alibabki - trzeba mieć wiele odwagi by się tak ubrać - chyba że to studniwóka tematyczne pt.: \"Złote lata parkietu polskiego PeReLu\". Załóż zrób sobie fote to ocenimy - tylko na miłość boską niech nie bedzie w tle kwiatow, fotela, Jezusa na scianie i innych tego typu dupereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bardzo ładnie:) śliczna sukienka!!będziesz na pewno wyglądać bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna sukienka! nie wiem, skąd sobie wymyśliłaś, że coś z nia nie tak.....(?) buty tez pasuja do sukienki i przetańczysz w nich całą noc, a inne paniennki po godzinie na parkiecie w niebotycznych szpilkach będą tańczyć na boso.......wies tańczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna sukienka! nie wiem, skąd sobie wymyśliłaś, że coś z nia nie tak.....(?) buty tez pasuja do sukienki i przetańczysz w nich całą noc, a inne paniennki po godzinie na parkiecie w niebotycznych szpilkach będą tańczyć na boso.......wies tańczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się, bo wiem, że na pewno będę się wyróżniać. Nie należę do osób super odważnych i fakt, że tyle osób będzie sie na mnie gapić troche mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka bardzo ładna
i dziewczęca -buty już mniej mi się podobają ,ale nie są takie złe ;) Miłej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie w klasie
jakieś 3/4 dziewczyn idzie w krótkich ,zwiewnych sukienkach ,to o wiele bardziej kobiece i delikatne, niż jakieś wielkie, szerokie przesadnie eleganckie średniowieczne suknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukienka fajniutka buty
też, miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie w klasie
widziałam taką na allegro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eegfgfg
mam IDENTYCZNA sukienke jak na zdjeciu, tylko ze w kolorze czarnym i groszki biale :) Powiem ci ze zrobila furore... :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdjęcie jest wlasnie z allegro. To oczywiscie nie moja sukienka, ale ta, którą ja mam naprawdę niewiele różni się od tej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie w klasie
a amsz zgode autora zdjęcia na jego publikację ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemota
Sliczna sukieneczka, ale buty siakies takie malo balowe. Troche przygaszaja sukienke. Ale co tam, to twoj wybor:) Udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super stroj, bedziesz ladnie wygladac, elegancko zarazem.a te gorsety i spodnice jak bomby sa do bani:/ a taki stroj chociaz jeszcze pitam gdziesz zalozysz, bo na rożne okazje sie nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
śliczna sukienka...udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky696
mi również się podoba :) udanej zabawy życze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky696
a jaką fryzurkę robisz ?? Ja polecam tzw. baranka :P i jakas opaska we włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×