Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Czy byłoby dla Was Pań rażące gdybyście dowiedziały się,...

Polecane posty

Gość lepiej żeby zgolił się na łyso
takie jest przynajmniej moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erhth
tak, dla mnie osobiście tak jakoś wolę naturalnie łysego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablko-malina
mysle,ze bez peruki byloby znacznie lepiej ;) lysy facet tez jest sexy ;P peruka jest troche obrzydliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle rażące ile zabawne :-)). Jak powyżej - mężczyzna o wiele lepiej by wyglądał ogolony na łyso niż w peruce czy też tupeciku (nie daj Boże wiatr silniej zawieje i wiuuuuuu!!!!!! ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym takiego obrzydliwego jeśli w niej wygląda o niebo lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej żeby zgolił się na łyso
hm a może tylko mu się wydaje że wygląda o niebo lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mu się bo już kilka osób stwierdziło, że mu lepiej w peruce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
B.N.N. jeśli musisz - a pewnie musisz, bo pisałeś o tym w innym wątku - to noś. Ja mimo wszystko na Twoim miejscu nie nosiłabym tej peruki. Masz jakiś tam defekt (blizna), ale wolałabym to niż jakąś peruczkę czy tupecik. Prędzej Cię wyśmieją z jakieś wpadki z peruką (wiatr) niż za bliznę na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne żeby też sie nosi
i nikt odrazu nie robi z tego draki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, możesz w peruce wyglądać o niebo lepiej ale zapominasz o pewnym aspekcie tej sprawy. Otóź: facet noszący perukę kojarzy się (mi) z drak queen, prostytutką, narcyzem, gościem lubiącym niesmaczne przebieranki. Takie jest moje zdanie i ty też masz prawo do swojego (zdania i kreowania wizerunku). Pomyśl jednak o sytuacji odwróconeJ: czy chciałbyś aby twoja żona nosiłą perukę tylko dlatego że jest jej w peruce \"o niebo lepiej\"????? To tyczy się kazdej dziewczyny - mamy nosić peruki dlatego że jest nam w nich lepiej, że wydamy się Tobie np. ładneisze i bardziej sexi? To samo pomyśl o facetach: nie sprawi ci różnicy jeśli połowa twoich kolesi z parcy przyjdzie w perukach i będzie zarzucać wysekszoną grzywką (która nie istnieje:-P). Sam wybierzesz ale ja nie chciałabym przekonać się na którejś randce że gość nosi perukę! Chyba bym uciekła czując się oszukana już z założenia. Pozdarwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×