Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAPRYŚNA

Jakie buty- doradźcie!

Polecane posty

Wybieram się na poważną imprezę, bal mozna powiedzieć.Mam czarna sukienkę bez ramiaczek, dół rozkloszowaany, do kolan. W pasie czerwona dość szeroka szarfa, aby podkreślić talię. Do tego wymyśliłam czerwone buty. Lepsze będa klasyczne szpilki z czubikem, niedługim a może szpilki ale z lekko wycietymi palcami????????????Oba modele na bardzo wysokim obcasie, pięęęęęęęęknym. O to się nie martwię. W wysokich butach latam na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie kozaki koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintage
do tego buty w stylu vintage prawdopodobnie te z wyciętym czubkiem są takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty już kupiłam, sa niemal identyczne jak ma Joasia Brodzik na zdjęciu w temacie o gwiazdach pt.Brodzik i jej nowy biust, niestety nie umiem wklejac linków. Teraz jednak zastanawiam się czy w ogóle ubrac te buty plus czarwone dodatki czy lepiej złote sandałki i złote dodatki. Czekam na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć powinno się komponować kolor torebki razem z kolorem butów - skoro działamy na takiej zasadzie, to zamiast zakładać wszystkie dodatki czerwone, dobierz na przykład złotą, delikatną (BROŃ BOZE PRZEPYCH I GRUBE ŁAŃCUCHY NA SZYI). Ciekawie będzie wyglądał jeden element przełamujący monotonię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×