Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie

co napisac w CV do solarium??

Polecane posty

Gość doradzcie

Jakie inf zeby było interesujące, ciekawe?? Bo mam takie ale typowo na stanoisko pracownika biurowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniza
bez przesady!!!! CV do splarium???/ i powiedz, że 2 zdjęcia jeszce:( Niby to ma podnieść rangę zakładu? śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale mam wrażenie
cv jak cv ale napisać list motywacyjny do solarium to jest sztuka, na stawkę 5 zł za godzinę i 11 godzin dziennie:D. szanowni państwo. pragnę pracować w solarium i wycierać łóżka po klientkach - to jest moje hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniza
myślę, że to jakaś paranoja społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale mam wrażenie
paranoja to mało. a wiele stanowisk wołają listy motywacyjne, mimo, że nawet nie wiadomo co napisać, np. do sklepu, na telemarketera itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mojej mamie ostatnio
kazali napisac CV ... do pracy w charakterze sprzataczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale mam wrażenie
ciekawe czy chodziło im o sprawdzenie czy ma wystarczające wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
W CV nic nie wymyslisz. Tam są suche fakty odnosnie wykształcenia i przebiegu pracy zawodowej. W punkcie umiejętności mozesz ewentualnie cos wymyslec np. umiejętność nawiązywania kontaktów personalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka z tesco
tak , oni tak się wielce żyłują , żeby elytarne stanowisko z tego wyszlo , a potem ludzie takie głupoty wypisują , że to jest nie do uwierzenia; no do co tam można napisac - jestem sumienna i wycieram łóżko tak , ze nie ma ani pylka , czy ze lubię się opalac i będe swiecić przykładem dla klientek ? weź jakies przykładowe cv czy list motywacyjny, obojętne do jakiego zawodu, zobacz , o jakie cechy generalnie chodzi - punktualność , rzetelność, zadbany wygląd, miła aparycja - i pisz, próbując to podciągnąć do tego solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×