Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szatyneczkaaa

co maja na obiad dzis wasze 7-miesieczne dzieci?

Polecane posty

Gość szatyneczkaaa

zakładam ten topik bo nigdy nie mam pomysłu co upichcić mojemu dzidziusiowi. Moze bedziemy sie wymieniac po mysłami? Ja chyba dzis mu ugotuje kartofelka i filet z mintaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
moje dziecko nie ma skłonności do alergii wiec mu dałam. Oczywiscie jak wprowadzam nowe rzeczy to robie to stopniowo. Moj syn juz nie chce mojej piersi a wiec powoli staram sie go przyzwyczaic do innych rzczy nie tylko deserkow. No wiec co jadły wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm dziś mój mały dostanie pierś, oraz zupkę jarzynową, którą po chwili wypluje, soczek jabłkowy, którego nie przełknie nawet z łyżeczki i na wieczór kaszkę malinową po której tak się wścieknie, że ugryzie mnie w pierś 🌼 Ale zawsze warto przyzwyczajać. Może kiedyś się przełamie i przestanie wisieć na piersi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
hi! Ja bym chciała zeby mój wisiał na piersi, ale on juz nie chce i nie chce tez normalnego jedzenia, wiec mam problem. Bo cosik musi jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatyneczko, moja tez dostala rybke dzisiaj - dorszcza ze slodkim ziemniaczkiem i buraczki na dostawke. Zjadla i gdyby mogla to by sie oblizala bo jej bardzo rybka smakuje :) Lucky 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiope
rybę w 7 miesiącu? można podawć dopiero po 10 mcu. Lepiej np zmielić cielęcinkę lub fileta z kurczaka( jak nie chce jeść) i zrobić pulpeciki( gotowane w wodzie, nie smażone) do tego sos z pomidorów( z puszki, bez konserwantów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Ja tam sie nie przestrzegam scisle przepisow. Sama sprawdzam co moje dziecko moze jesc a co nie. Oczywiscie w ramach rozsadku. Pomidory-mój syn nie lubi. A tez słyszałam ze za wczesnie. OOO... O buraczkach nie pomyslałam. Dzieki. Napewno mu zasmakuje bo to słodkie no i jakie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reguly karmienia zmieniaja sie co roku, i w kazdym kraju sa inne. ja mojej juz od 5 miesiaca podaje biszkopty z glutenem a w Polsce dopiero teraz znosza \'zakaz\' podawania glutenu do 10 miesiaca. Mysle ze przy podawaniu nowych potraw najwiecej liczy sie zdrowy rozsadek - a rybke tez juz podaje od jakiegos miesiaca, gotowana na parze. Szatyneczkaaa, moja zajada sie tez zupa ogorkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
DZIŚ mÓJ SYN SPRÓBUJE WATRUBKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda slow
no i droga do alergii otworem stoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Niby dlaczego? Ja ani maz na nic nie jestesmy uczuleni. Wiec dziecko też raczej nie bedzie. Poza tym daje mu produkty raczej nie uczulające. Kiedys mamy dzieciom dawały wszystko i było ok. Ja uważam że uczulenia sie biorą własnie z tego ze zbyt późno sie podaje dzieciom niektore produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisoi
moja córcia dzis dostanie buraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątrÓbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×