Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POrzucony 22

A JA WAM COS POWIEM O WASZYCH POSTACH O MILOSCI .....

Polecane posty

Gość POrzucony 22

... czytam wasze posty i nadziwic sie nie moge... mnie rzucila dziewczyna po 2 latach dla innego frajera.. z dnia na dzien .. byla zakochana we mnie po same uszy i nagle czar prsynal ... nawinal sie ,, dobry kolega,, i dwa lata poszly sie rabac... strasznie mi jej brakuje, bo bardzo ja dalej kocham i wiem ze szybko o niej nie zapomne.. z dwa tygonie bylem w stanie,, smierci klinicznej ,, wegetowalem raczej a nie zylem ... jesc mi sie nie chcialo ale wkoncu wziolem sie za siebie bo nie warto plakac i jeczec a ta druga osoba zabawia sie z kims innym i ma nas pewnie TOTALNIE w dupie ... Nie pisze jej nic, nie dzwonie, nie czekam na nia, zdjecia wywalilem do piewnicy,, numer usunele, wychodze ze znajomymi, bawie sie , poznaje nowych ludzi , chodze na silownie, w pracy zostaje po godzinach , nabijam sobie plusy , mam wiecej czasu na sesje, staram sie o NIEJ WOGLE NEI MYSLEc- moze to chamskie, ale jak ona przychodzi mi na mysl ,, mysle sobie ze to jej wina, ona to rozwalila, jest idotka i jeszcze zobaczy co stracila ,, i zamykam temat, nie rozkminiam co by bylo gdyby albo ze to ta jedyna na swiecie .. ludzie kit wie kiedy was trafi, pol kiwatu tego swiatu jak sie mowi , i z jednej i z drugiej strony , jak ktos was rzuca nie jest was warty i nie siedzice przed kompem piszac te glupie posty bo sami sie nakrecacie jak ofiary.. wyjdzie byle gdzie , chodzby do kosciola !!!!! Poczytajcie dobra ksiazke, na basen sie wybiercie , poogladajcie jakis film i wyjdzi ewam to na dobre .. myslcie ciut optymistycznie i bedzie lepiej ... i nikt ktos nie powie ze po mnie to splywa , wcale nie ale nie mozna sie poddawac i dobijac ! Im szybciej wrocimy do rownowagi , tym mamy wieksze szanse na to ze ta druga polowka wroci .. nikomu nie wydaja sie atrakcyjni ludzie ktorzy siedza w domu , placza, i rozzalaja sie nad zyciem jakie ono do dupy i zle ... jest jak jest, widac tak bylo nam pisane i jak nie mamy bliskiej osoby zajmijmy sie soba, zainwestujmy w siebie, zrobmy cos porzytecznego a nie placzmy po katach w pokoju .. no to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mialam meza
nooo ludzie sie czasem rozstaja i to nie jest koniec swiata nie ale wiesz po 7 latach bycia razem to troche sie ciezko pozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Autora
Niestety troche sobie zaprzeczasz w tym poscie:piszesz ze to ona stracila zrywajac z Toba i ze nie jest Ciebie warta i ze nie warto sie zadreczac a jednoczesnie piszesz zdanie:"im szybciej wröcimy do röwnowagi,tym wieksza szansa ze ta druga polöwka do nas wröci"-(czy jakos tak) i to jest bez sensu-skoro piszesz ze nie jest Ciebie warta to po co chcesz zeby wröcila???? Do röwnowagi wröcisz wtedy jak przestaniesz o niej myslec a nie podswiadomie bedziesz czekal az wröci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mialam meza
nooo niestety taka jest cecha charakterystyczna osob ktore zostaly oszukane i porzucone, nie krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×