Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Airin

Czy sa jakies ciezarne kobietki lub takie ktore urodzily W IRLANDII?

Polecane posty

Gość Airin

Jestem w 35-tym tygodniu ciazy. Bede rodzic w Irlandii. Poniewaz moja dzidzia jest ustawiona posladkowo, prawdopodobnie bede miala cesarke- ma to sie wyjasnic w ciagu 2-och tygodni, podczas ktorych dzidzius moze jeszcze zmienic ulozenie. Jezeli jestes w ciazy tu, w Irlandii, to moze wymienimy doswiadczenia, podzielimy sie opiniami na temat sluzby zdrowia i nie tylko... A jesli urodzilas na "zielonej wyspie", to moze masz jakies rady i spostrzezenia, ktore przydadza sie przyszlym polskim mamusiom w Irlandii. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry temat, mamuski z irlandii poznajmy sie! ja tez tu jestem i tez bede miala cesarke :) troche sie boje ze znieczulenie przestanie dzialac w trakcie zabiegu albo ze lekarz niechcacy skaleczy dziecko jak bedzie mnie cial... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airin
funky mama a z jakiego powodu bedziesz miala cesarke? Ja mam miec w poniedzialek rozmowe z polozna- bedzie probowala mnie namowic na probe obrocenia dziecka, tylko jeszcze nie wiem jaka metoda. Nie za bardzo sobie to wyobrazam i raczej sie nie zgodze, ale ona chce mimo wszystko ze mna porozmawiac. Troche jestem tym wszystkim przerazona. Jezeli jednak zdecyduje sie na cesarke, przynajmniej podczas tej poniedzialkowej rozmowy bede miala okazje poznac szczegoly na temat znieczulenia czy mojego pozniejszego pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzidzius tez jest w ulozeniu posladkowym. mi tez proponowali obrocenie dziecka przez zewnetrzny masaz ale moj lekarz wczesniej mi nagadal ze to nie zawsze taka rewelacyjna metoda, wiec sie nie zgodzilam. poza tym mialam to miec zrobione w dniu w ktorym sie o tym dowiedzialam, bo dziecko im jest wieksze, tym trudniej je obrocic. troche malo mialam czasu na zastanowienie sie. czy moge spytac w jakim miescie bedziesz rodzic? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airin
Ja bede rodzic w Dublinie. Tez nie jestem zdecydowana na to obracanie przez masaz. Czy mozesz mi napisac, co Ci dokladnie powiesdzial lekarz na ten temat? Nie mam nawet za bardzo kogo sie doradzic w tej sprawie :-( Na kiedy masz termin cesarki? Wiesz cos, jakiemu znieczuleniu bedziesz poddana? Ja dopiwro w poniedzialek bede miala rozmowe z polozna na ten temat i bde tez musiala podjac decyzje odnosnie tego obracania... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×