Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamarysia

1000 PYTAŃ O NOWORODKA

Polecane posty

Drogie mamy! Mam parę wątpliwości. Np w co po kolei ubrać malucha: body - długi i krótki rękaw, śpiochy, kaftanik... niby logiczne, ale... jak to zrobić, a jak coś będzie nie po kolei i jeszcze jakie butelki zwykłe, przeciwkolkowe co ze smoczkiem właściwie to jaki rozmiar ubranek jeszcze wiele pytań, ale zgubiłam się... i dzięki wielkie, zostało mi jeszcze 6 tygodni, a te pytania spędzają mi sen z powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamarysia - Ubranka dla maluszka najlepiej takie od rozmiaru 58 w gore, u mnie na poczatku i zreszta teraz tez najlepiej sprawdzaja sie kaftaniki, spioszki i pajacyki, body jak juz to te z dlugim rekawem, no i skarpetki, zeby w nozki bylo cieplo. Smoczka do dzis nie dalam bo poprostu uwazam to za zbedne. Butelka przeciwkolkowa ale najlepiej karmic piersia, zdrowe i wygodne. Jesli moge Ci jeszcze pomoc to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagle wsztstkie pytania przepadły w czluściach mojego mózgu. Ale bardzo Ci dziękuję. To takie idiotyczne, że nagle człowiek totalnie traci głowę i nie potrafi logic znie myśleć. Ale tak ponoć się dzieje na koniec, kiedy o niczym się nie myśli, jak tylko o końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troszke Ci zostalo ale rozumiem, ze przygotowania w pelni. Ciaza jest to naprawde blogoslawiony stan, teraz zdaje sobie z tego sprawe jeszcze bardziej gdy patrze na spiacego w lozeczku Kubusia ❤️. Zycze wszystkiego najlepszego 🌻 jak cos to pytaj, chetnie pomoge, wiem jak to jest kiedy na niby proste pytania niezna sie odpowiedzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakładam kaftanik + śpioszki lub koszulka+kaftanik+ śpioszki albo też body i na to pajacyk. Zależy, skarpetki też oczywiście. Smoczki są w sklepie oznaczone w zależności od tego ile maluch ma miesięcy. Ja karmie piersią i nie używam butelek a smoczek musiałam dać bo moje maleństwo zasypia tylko przy ssaniu i bez smoczka non stop musiałam podawać pierś a że w końcu za dużo piła to miała okropną czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×