Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawki z bita smietana

Tak naprawde jeszcze zaden facet naprawde mnie nie zadowolil.

Polecane posty

Gość truskawki z bita smietana

Mam cudowny seks i orgazmy jak trzesienia ziemi... ale sama ze soba :( Nawet podczas seksu z facetem tak naprawde samodzielnie doprowadzam sie do orgazmu. Choc staram sie mowic o swoich potrzebach, jeszcze nie spotkalam faceta, ktory by spelnil moje fantazje i porzadnie mnie wyruchal, nieziemsko pragnal, a przy tym podazal za symi samiczymi zadzami... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze to Twoja wina
nastawilas sie tak ze masz orgazmy sama z soba ze teraz jakby nawet 10 na glowie stawało ty orgazmu nie masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawki z bita smietana
Mam tez czasem orgazm z facetem, ale to nie tylko o to chodzi... Nigdy jeszcze nie przezylam takiego seksu, jaki bym chciala. Faceci sa zbyt malo samczy... A ja chce takiego, ktory mnie naprawde porzadnie zerznie z lubieznym usmieszkiem i gadajac mi sprosnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywiony
zerżnąć łatwo, kurew nie tykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawki z bita smietana
a co to ma do tematu topiku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAMAZY57
tak naprawde to niewiadomo o co Ci chodzi?? Masz orgazmy jak sama sie piescisz, masz orgazmy z facetem. Pytanie jak wielu facetów mialas, moze ten z ktorym sie kochasz po prostu nie potrafi noiczego dokazać w łóżku. Pamietaj jednak ze jezeli robisz to samo to wszystko dostosowyjesz do swoich potrzeb, dzybkosc podniecenia, nacisk na łechtaczke, w mysli pamietasz o tya a gdy on jest w tobie to wszystko wyglada inaczej. Moze mniej masturbacji a wiecej dobrego seksu z facetem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bardzo jestes brzydka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten typ tak ma
jeszcze nie natrafilas na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jakie dodatki w prenumeracie będzie skłonna zaproponować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
tez tak mam ...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsza o to ;) I tak się nie wynurzysz z głębin swoich myśli :classic_cool: Nawet tematu topic\'u nie chcesz mi przypomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam już, ale pamiętam Cieibe:P zresztą...to nie istotne to inny topik, inny temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×