Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

250283

super solarium w Krakowie

Polecane posty

Witajcie! Byłam ostatnio na super solarium i nie sposób wam go nie polecic! Lampy sa bardzo mocne(byłam tylko na 8 minut a bardzo sie opalilam, gdzie zawsze chodze na 15 min!)W środku super klimat,palmy na ścianach, można poczuć sie troche jak na wakacjach...no i ta muza!! Jeżeli ktoś potrzebuje takiego właśnie miejsca to gorąco polacam! Solarium znajduje sie w Herbewie na -1 pietrze (to jest na terenie siłowni Energica) trzeba zejść schodkami w dół! Miłego opalania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty ......
hehhe jaka reklama :D otworzyłas niedawno to solarium??? to powodzenia, niech Ci sie wiedzie :) ale przyznaj sie nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ktos mnie rogryzł :), tak wlasnie otworzylam sobie takie male solarium i potrzebuje zrobic reklame!!:) mam nadzieje ze chociaz pare osob to przeczyta i przyjdzie sie przekonac na wlasnej skorze :) a tak powaznie piszac to sie tam tylko opalam, a byl juz taki temacik o soalriach wiec sie wypowiedzialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty .......
jestem jak najbardziej ZA taka reklamą :) rozpowrzechniaj gdzie mozesz :) w koncu dobra reklama to poczatek sukcesu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty .......
aha i gdybym byla z krakowa to bym wpadla ale niestety..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dobre słowo :) szkoda ze nie jestes z Krakowa, ale jak kiedyś bedziesz to serdecznie zapraszam na małe opalanie :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×