Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozszalalam sie

rozszalam sie i pozamawialam dzis rozne bzdety...zaluje teraz

Polecane posty

Gość rozszalalam sie

i to z badziewnej firmy;/ chcialam zamowic jedna koszule a zamowilam za ok 200 zł i to reczy jakosciowo pozostawiajacych wiele do zyczenia - glupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
mialam zamowic koszule ciazowa;/ zamowilam a potem zobaczylam w miare tani i w miare wygladajacy szlafrok, a potem majtki, koszulke, druga koszulke i kolejne majtki:O jestem nienormalna:O zmowilam w sklepie... chcialabym zeby mi chociaz maz powiedzial ze ladne a az wstydze mu sie przyznac co nakupowalam:O wiem ze te rzeczy mi sie przydadza pewnie... kurde ale nigdy nie kupowalam niczego firmy"krzak":O macie jakies ubrania firmy italian fashion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
nie stac mnie na kupowanie tandety ktora w tydzien po noszeniu sie rozwali- koszula ciazowa byla najladniejsza i nie ma mi sluzyc dlugo wiec moze sie rozleciec... gorzej ze szlafrokiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
italian ... jest ok - miłe dla ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz co kupilas
Italian fashion chyba nie jest taka zla:D A mozesz dac linki do tego co kupilas? Ocenimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
widze ze zostawilyscie moje zakupy bez kmentarza:) no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska to ty
bardzo ladne podoba mie sie, takie delikatne , szczegolnie ta koszulka, odbierz a jak bedzie cos nie tak to zwrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
uf:) dzieki:) ale potrzebowalam zeby mi ktos tak powiedzial:D juz mi lepiej:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunkika
a mnie się bardzo podoba szlafrok... śliczny i milutki pewnie bedzie... tylko ja bym wybrała niebieski... ale wiesz, że z takich zaupów masz pełne prawo zrezygnowac... jesli nie teraz to w ciągu 10 dni od dostarczenia przesłyki możesz odesłać te rzeczy bez podania przyczyny i domagać si8ę zwrotu pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska to ty
jak znalazlas te strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bardzo ładne, zwłaszcza szlafrok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska to ty
kurde no mnie sie podoba koszulka taka dziewczeca i delikatna ale szlafroczek tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz byl temat gdzie ktos sie pytl jak podoba sie koszula- byl link. i to byla ta sama koszula;( oczywiscie koszula i szlafrok ladne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
no bo to ja sie pytalam - ja jestem od tamtego tematu:) dzis mnie nawiedzilo i caly dzien szukalam jakis rzeczy na poprawe humoru:) szlafrok zamowilam bo jest 80% z bawelny a ja nie lubie tych z poliestru czy podobnych a malinowy bo uwielbiam ciemne odcienie rozu i fiolet:) w niebieskiem wygladam niezbyt wyjsciowo:) choc niebieski kolor lubie - na innych:) no teraz to juz na pewno nie zrezygnuje bo sie podjaralam waszymi wpisami:D a jak znalazlam? no wpisalam rozpinana koszula nocna i mi jakies tam strony wiswietlilo - znalazlo italian fashion, ale byla niedostepna to zaczelam szukac tego modelu:) zamowilam jeszcze takie proste koszulki http://www.italianfashion.pl/sklep.php?item=462 http://www.italianfashion.pl/sklep.php?item=567http://www.italianfashion.pl/sklep.php?item=567 http://www.italianfashion.pl/sklep.php?item=240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
a tak na marginesie to fajnie zrobili ten sklep- wszystko jasno i klarownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie? A ty nie nalezysz do grupy reklamujacej owy sklep???? w reklamie wszystko dozwolone- nawet takie zagadywania na forum:D ja bym ci radzila troszke inny sposob.............................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
buhahhahahah tos wymyslila niezle:) takie mam gadane?:) jakpodstepny akwizytor?:) niestety jestem bezrobotna i nawet akwizytorem nie jestem obecnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz- moglabys byc:D moze nie akwizytorem chodzacym po domach ale kims kto reklamuje dany produkt na wszelakie sposoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
za akwizycje dziekuje:P nie po to tyle lat sie na studiach meczylam:P oki to moze teraz tak po ludzku:P chcialam sobie kupic jakies 3 koszulki ktore moglabym nosci w ciazy, w czasie karmienia i w normalny stanie:) i najlepiej zeby nie byly jakies super-drogie:P siedzialam chyba ze 3 dni i szukalam - najpierw allegro - ale nie bylo esek... ciezko o rozpinana i taka ktora nie wyglada na babcina:) wiec kupilam ta, kupie jeszcze taka: http://www.mamadama.pl/koszula-nocna-sleep-p-870.html?osCsid=d656f1c22564220135e1924fd6c3dc12ania i chyba vanetta secret( czy jak to sie pisze) taka sportowa chyba tyle mi starczy?:) oki ale jak bedziesz potrzebowala promotora to mam rozumiec ze wezmiesz mnie pod uwage?:P (pensja od 1800 w gore:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale wiesz ludzie zajmujacy sie reklama zakladaja studi reklamy i tez niezle na tym wychodza;) promotora- zalezy w jakiej dziedzinie? napewno bede potrzebowala- moze i w reklamie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszalalam sie
a co za roznica jakiego? ja tam Cie moja mila wypromuje w kazdej dziedzinie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×