Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

8 miesiąc ciąży....

Polecane posty

Gość mkk

Co ile chodzicie do lekarza w 8 miesiącu ciązy???i od kiedy się robi badanie ktg???bo ktg to nie jest tetno płodu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg
to jest badanie czynności skurczowej macicy i tętna płodu :) W 8 miesiącu byłam na 1 wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTG nie musi być robione w każdej ciąży. Niektórzy lekarze robią je każdej pacjentce, a niektórzy tylko w uzasadnionych przypadkach. Ja miałam zrobione dopiero w szpitalu przed porodem. W ósmym miesiącu byłam na wizycie jeden raz. W dziewiątym chyba dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
oki,,dzięki za odpowiedź,,,ja wyniki mam b.dobre i dobrze sie czuję, takze wiem, ze panikuje na wyrost,,,boje sie tylko cesarki, bo mialam ułożenie posladkowe i czuje , ze sie nie obrócił dzidzius....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
a to jest nadzieja ,,jeszcze mam 8 tygodni,,,,mma troche stracha, bo przeprowadzam sie i nie wiem jak to bedzie w innym szpitalu itd...ale ruchy dziecka czuje po bokach z lewej i prawej ale na dole,,to chyba lezy odwrotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
a urodzilas w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 31 tygodniu to jest chyba jeszcze 7 miesiąc,a lekarz kazał już mi przychodzić co dwa tygodnie.Czuję się ok,ale może to dlatego że to trzecia ciaża? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×