Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu mama

szntaż dzieci?

Polecane posty

czy czujecie czasami, że wasze dzieci was szntażują, mają zaledwie kilka miesięcy a już wymuszają coś płączem? Jak zachować zdrowy rozsadek i nie dawać się tak bujać dziecku a jednocześnie nie być bezduszną matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to sie nie denerwowac tylkoze to nie jest takie łatwe:( ja to jak widzeze mały wymusza to staram siew ytłumaczyc lub zajac go czyms innym , a jak sie rzuca lub wyje histreycznie to go wynosze na łózko do pokoju lub nie zwracam uwagi on sie wypłacze i przychodzi z usmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym
Myślę, że Wy matki jesteście bardziej narażone na taki szantaż bo się barziej przejmujecie. Trzeba trochę dystansu i nie bać się że się dziecku coś stanie, gdy nie spełni się jego wymagań (oczywiście w rozsądnych granicach). Przejdzie mu :) (z czasem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia83
a co zrobic jesli wy nie nabieracie sie na ten placz ale babcie,tesciwe podchodza i mowia cio majutka cio sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
fakt to jest najgorze " co ta niedobra mama Ci zrobila? " trzeba byc twardym i poweidziec delikatnie -nie skutkuje to przemilczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jakby mi ktos powiedział niedobra mama zrobiła to by chyba kopa dostał przeciez dizecko sobie wszystko zapisuje w główce i zapamieta ze mama niedobara robi mi krzywde bo nie daje tego czy tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
nie wiem o jakich płacZach wiekowo mowicie ale moje dziecko ma 5,5m-ca i ja nie dam mu płakac zabardzo-poprostu zawsze reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×