Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wróżka z krainy Rupieci

suknie wyglądają gorzej niz na modelkach ale szukac je z wieszaków to koszmar

Polecane posty

Gość wróżka z krainy Rupieci

Biorę ślub w czerwcu. Witam was serdecznie. Pozałatwiałam większośc spraw :sala, ksiądz, kamerzysta , itp. Zaczełam szukac sukni i okazało sie ,że nie podoba mi sie nic.Te wypozyczalnie, czy salony są dziwne. Gdyby chociaż miały manekiny to widziałabym jak suknia wygląda, a one widzą zakurzone na wieszakach, i sobie teraz przewieszach, przeglądaj a sprzedawczyni stoi ci nad głową:(. Kolejna sprawa jak juz dopatrzyłam sie wśród tego tłumu sukien tą która mi sie podoba to faktycznie wygląda koszmarnie. Modelka w niej wygląda olśniewająco, rozumiem retusz. No ale tu tez chodzi o materiał. Na modelce jest materiał jakby elegantrzy, a tu zwykłe jakby płótno czyżorżeta....szok. Te fasony jakieś dziwne, gorsety cięzkie. Moze faktycznie jak sie ubierze czystą i dopasowaną to efekt będzie lepszy? jednak mirzys tyle? jak góra ładna to dół jakis mdły, albo wogóle cała okromna zafalbankowana i zakwiatkowana. czym sie kierowałyscie przy wyborze, czy na manekinach oglądałyscie kiecki czy tez z wieszaków wygrzebywałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×