Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foggy

pęcherzyk graffa

Polecane posty

kurcze od 18 roku zycia mialam problemy z miesiaczkowaniem, lekarze w ziazku z tym probowali mi wyrownac poziom hormonow i miao to przywrocic miesiaczke.Niestety jak miesiaczki nie bylo tak i nie ma do tej pory (mam 29 lat) Aby miesiaczkowac dostałam tabletki antykoncepcyjne i tak przez 8 lat je bralam i miesiaczka wtedy byla.Jadenak dwa lata temu chcac zajsc w ciaze odstawilam tabletki.Niestety ani ciąży ani miesiaczki.Bylam w srode na badaniach chcac sie przekonac czy wogole mam owulacje,jak sie okazalo nie mam pecherzyka graffa i lekarz powiedzial ze do jajeczkowania to jeszcze dluga droga.Powiedzcie czy wiecie cos o tym pecherzyku? Kompletnie mnie to zaskoczylo i nie mam pojecia co teraz zrobic,bardzo chce zajsc w ciaze,ale nie wiem czy to mozliwe w tym przypadku.Prosze was odpowiedzcie mi, zle sie czuje z nieswiadomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wybrac sie do specjalisty od leczenia niepłodności, lub po prostu do kliniki leczacej niepłodność, moim zdaniem kompleksowe badania i odpowiednie leczenie jest mozliwe, ale tak zdalnie na odległość, bez zadnych wyników badań, to nikt ci nic nie powie, według mnie trzeba by zacząć od podstawowych badań takich jak oznaczenie wszystkich hormonów w odpowiednich dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×