Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmarznięta modliszka

co sądzicie o sklepie c a?

Polecane posty

zgadzam się z kimś tam wyżej, że często ogólnie ciuch byłby fajny, ale coś jest spieprzone w fasonie i jest nieforemny trzeba szperać z sercem:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam zakup internetowy. ciuchy nie pasowały. zwróciłam do sklepu. Sklep trzymał towar tydzień zanim go odesłał do centrali. na dokumencie zwrotu podałam nr konta na który mieli przelać pieniądze. dostałam email po dwóch tygodniach, że otrzymali zwrot ale nie mają nr konta. efekt jest taki, że minęło 30 dni od zwrotu i dalej nie mam kasy. NIE KUPUJCIE W SKLEPIE ON LINE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakośc ubrań zależy od kolekcji,czasami można kupić tam naprawdę coś fajnego .Dla dzieci tych mniejszych ciuszki bardzo fajne i bardzo dobre jakościowe np sweterki nawet po kilkakrotnym praniu pozostawały miękkie,kurtki dla córy o świetnych fasonach.Kupiłam dla siebie tam płaszcz i kurtkę i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może faktycznie nie powala, jednak mi też udało się tam kupić parę fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawia i płaci się łatwo, ale polecam tylko dla osób, które chcą czekać w nieskończoność na zwrot pieniędzy. Minęło 16 dni roboczych (!!) od otrzymania zwrotu do magazynu, a 20 od dnia kiedy w sklepie oddałam zamówienie, a pieniędzy ani widu ani słychu. Na infolinii oczywiście nic nie wiedzą i jest im wiecznie przykro. Sprawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój ulubiony sklep. Kupuję tam dużo i jestem zadowolona. Z rzeczami nic się nie dzieje. Spodnie dzinsowe kupione na wyprzedaży noszę już 3 rok i nic się z nimi nie stało. Mam mnóstwo koszulek, sweterków, kurtek i wszystko ok. Rozmiar nie jest zawyżony. Wg mnie taki jaki powinien być. Noszę rozmiar 38 i tu wszystko jest ok. A w H&M nieraz 44 jest za małe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System internetowy to porażka przelewy przyjmują bez problemu na zwrot pieniędzy czekam od miesiąca po wielu telefonach mailach sprawa nie załatwiona. A na zwrot pieniędzy za zakupiony towar czeka się bardzo długo. W tych czasach to nie miejsce dla takich sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nr
koszule męskie są na prawdę super jakości za tą cenę, do tego fajne wzory i krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×