Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

etna001

znalazlam prace !!

Polecane posty

od poniedzialku ide do pracy a dokladniej na staz. I juz sie stresuje ;/ bo to moja pierwsza praca niewiem jak bedzie. nawet nie wiem jak mam sie ubrac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twigusia
gratulacje::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuddziewczyna
ech...a ja nie moge znalezc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła róza
a gdzie masz ten staż?też mnie to czeka:O jak w użedzie czy biurze to klasynie,spodnie na kanta(albo jakieś inne ale w miare eleganckie),żakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosyc dlugo czekalam i sami do mnie zadzwonili czy jestem zainteresowana stazem to sie zgodzilam :) napewno znajdziesz cos albo praca znajdzie ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła róza
*urzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam staz w urzedzie mista. Ale chyba jak przjde w dzinsach to mnie nie zamorduja. bo kompletnie niewiem jak sie ubrac i bede przez 5 dni w tygodniu kombinowac co na siebie zalozyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuddziewczyna
dzięki etna za pocieszenie, to miłe, że mnie pocieszasz:) nie chcę się użalać, ale powiem Wam, ze nie sądziłam, ze tak wyląduję...ech...z pewnych powodów nie otwieram wlasnej dzialalnosci a tak planowalam i mialam otworzyć..... no nic, będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje jak bedzie na tym stazu. Tez niemowie ze jest to szczyt moich marzen ale lepsze to niz nic kasa tez marna strasznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła róza
cuddziewczyna >łepetyna do góry,wkońcu coś znajdziesz dla siebie, trzeba tylko czasu i cierpliwości:) etna001 >eleganckie dzinsy(tzn. nie poszarpane,wycierane itd) + żakiet albo koszula będą oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuddziewczyna
zwiędłaróża>>>dzięki kochana....bo czuć się juz zaczynałam jak emerytka (łe, nie wyszło oryginalnie z tym szykiem rpzestawnym :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele.........
gratuluje znalezienia pracy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdhdhdhdh
moze glupie pytanie zadam, ale czy na taki staz w urzedzie miasta mozna sie dostac jedynie po skonczeniu jakis kierunkowych studiow lub podczas studiow wlasnie na kierunku zwiazanym z takim stazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien ubiore sie elegancko pozniej zobacze jak bedzie wygladac sytuacja to mzoe zaczne sie ubierac normalnie jak czlowiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest staz z urzedu pracy. Ja nawet nie studiuje skonczylam niedawno liceum zarejstrowalam sie w urzedzie pracy no i sami mi znalezli staz zaznaczylam tylko ze chce taki w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne gratulacje . jezeli jest tu ktoś od kogo zalezy czy ktoś inny ma prace to apeluje: praca trzeba sie dzis dzielic jak chlebem. i prace szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdhdhdhdh
super bo ja wlasnie przerwalam studia, tzn bede zaczynac od nowa, po prostu poszlam do szkoly prywatnej i kompletnie mi nie odpowiada :o od pazdziernika mam zamair studiowac na uniwerku, i przydalaby sie teraz praca. chyba tez sie zapisze do urzedu pracy, dlugo czekalas na jakas odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×