Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nata89

przetluszczajace sie wlosy

Polecane posty

Gość nata89

hej,co mam zrobic gdy....wlosy przetłuszczaja mi sie zbyt szybko,tzn.co 2 dni musze myc,a kiedys mylam raz na tydzien,mam bardzo rzadkie wlosy a na dodatek po umyciu zawsze mi sie wykrecaja na wszystkie strony swiata i zeby je ulozyc uzywam prostownicy a ona szybko niszczy tez wlosy,czy sa jakies odzywki do wlosow aby po umyciu nalozyc i zeby one mi sie ukladaly fajnie,albo zeby przed prostowaniem cos nalozyc np,jakis preparat,tylko nie wiem jaki,polec mi cos.....moze znasz cos fajnego aby one mi sie tak szybko nie przetluszczaly tez??pomoz mi jakos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywaj szamponu
z CZARNA RZEPA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlos
ja myje moje codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[rzede wszystkim skoncz z prostowaniem wlosow,to je oslabia i wysusza, wdodatku skora glowy jest przesuszona i mozesz na to wszytsko dostac lupiezu :/ najlepiej by bylo wyposazyc sie w szampony oczyszczajace albo takie ktore sa dla wlosow tlustych u nasady a suchych na koncach, kup odzywke na koncowki wlosow, rozczesuj je delikatnie,jak bedziesz je tarmosić to sie nie dziwie ze sie buntuja, warto ze robic maseczki na wlosy takie na cieplo,bo to ze sie przetluszczaja wcale nie znaczy ze sa nawilzone :) pozdrofka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesz jak mozesz co 2 dni myc, moje przez caly dzien sa ok ale po nocy nadaja sie tylko do umycia nawet jak myje wieczorem to rano sa brzydkie wiec codziennie rano wczesniej pobudka i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codzienne mycie to tez nie jes
najlepsze rozwiązanie! jesli juz trzeba myc codziennie - to uzywac jak najdelikatmniejszych i mozliwie najmniej "chemicznych" szamponow (np. dla niemowląt, itp)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee ... tam
Gowno prawda. Włosy nalezy myc tak czesto jak tego wymagają. Nawet codziennie (wypowiedź fryzjera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak źle i tak niedobrze - nie lepiej dobrać częstotliwość mycia do swoich potrzeb? Po prostu ile razy potrzebujesz - tyle razy myjesz. A jeżeli już tak bardzo się przetłuszczają, to może lepiej by było skorzystać z aptecznej seriii Dercos vichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemyte włosy śmierdzą
boze jak można myć włosy raz w tygodniu! fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×