Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pepe333

Praca na umowę zlecenie a kredyt

Polecane posty

Gość pepe333

Czy dostanę takowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
ponieważ umowa zlecenie nie jest umową o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
Chodzi mi o niewielka kwotę, no to jak to jest, bezrobotni zaciągają przy zarobkach 500 zł a ja nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaaaaaaa
bezrobotni przy zarobkach> cos tu nie gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
no dobra inaczej- ludzie, którzy pracują i zarabiają 500 zł dostaj ą kredyty, a ja na umowie zleceniu zarabiam 800 zł i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
a jak jestem na okresie próbnym to mogę wziąc kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
nawet przy najniższycg zarobkach ale to praca i napewno na stałe a umowa zlecenie tego nie gwarantuje bo w każdej chwili może zostać zerwana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
a jak jestem na okresie próbnym na 3 miesiące na umowie o pracę to mogę wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
przy próbnym nawaet na 3 mies. też nie bo to żadne zabezpieczenie dla banku ale provident da ci kredyt z miłą chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparafe
a ja dostałam na umowę zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
provident? a jakie tam są "kruczki" ? Warto czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
rafape-----jak i gdzie? pilne!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparafe
dostałam w banku millenium ale byłam na tej umowie 10 miesięcy masz ok układy z szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a punkt G już znalazłeś
;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
o jakie uk lady ci chodzi? żeby zaświadczył, że pracuję dłużej niż jestem? teraz jestem 3 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparafe
to za krótki chyba czas żeby dali ci kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
a znacie jakiś inny sposób jak zdobyć ten 1 tyś w banku czy w pożyczce. Jestem naprawdę zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparafe
powiedz w banku ze pracujesz dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrick
A skad jesteś i który jesteś rocznik? Powiem Ci wtedy czy w moim banku masz szanse na jesli dobrze widzialem 1000zł tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
wrocław 1982, tak chodzi mi o pożyczkę 1 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrick
W Citifinancial nie ma znaczenia czy to jest umowa o prace czy umowa zlecenie wazne zeby staz pracy wynosil min. 3 miesiace. Także apropos pytania czy bedac na umowie o prace na okresie probnym odpowiedz brzmi nie gdyz wtedy nie ma stazu pracy 3 miesiecy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe33
nie kumam, owszem nie jestem na stażu, ale mam umowę o pracę, na okres próbny ale mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrick
Nie rozumiem czego nie kumasz.Wydawało mi sie ze logicznie napisalem.Sprobuje jeszcze raz.A zatem w citifinancial zeby ubiegac sie o pozyczke nie ma znaczenia czy jestes zatrudniona na umowe zlecenie czy umowe o prace.Wazne jest aby od momentu zatrudnienia minely minimum 3 miesiace.Czyli jednoznaczne jest to z tym zeby Twój staz pracy wynosil minimum 3 miesiace.Dlatego tez napisalem ze nie ma mozliwosci uzyskania pozyczki bedac na umowie o prace na okresie probnym gdyz okres probny wynosi 3 miesiace.A wiec jest to jednoznaczne z tym ze nie przepracowala osoba taka jeszcze 3 miesiecy.A tak jak wspomnialem na poczatku 3 miesiace jest to jeden z wymogow aby uzyskac pozyczke.Juz chyba bardziej dokladnie nie da sie tego opisac.Mam nadzieje ze teraz zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrick
gdyby byly jeszcze jakies pytania zapraszam gg 9204339.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
rozumiem z tego tyle, że mogę się ubiegać o taki kredyt jeżeli zacznę teraz 4 miesiąc umowy zlecenia. Natomiast jeżeli od przysz lego miesiąca podpiszę umowę na okres próbny, 3 miesiące liczą się od nowa, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe333
Wniosek z tego taki----nie mam żadnych praw, nie mogę wziąć kredytu, nie mam odprowadoznych składek emerytalnych i Bóg wie co jeszcze. zarabiam 600 zł netto i powiem tak---PRACODAWCY OFERUJĄCY TAKIE WARUNKI---NIECH WAS SZLAG TRAFI!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jedno wyjście z twojej sytuacji o ile posiadasz konto osobiste w banku na które pracodawca przelewa twoje wynagrodzenie. Jeżeli posiadasz takowe konto to możesz się ubiegać w swoim banku o limit w rachunku osobistym. Niektóre banki przyznając taki limit patrzą tylko na historię rachunku więc przy wpływach w wysokości 600 zł miesięcznie nie powinni robić ci problemu z przyznaniem limitu w wysokości 1000 zł. Provident odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka11111
Przeważnie pierwsza umowa jaka podpisujesz jest umową na okres próbny (3 miesiące) po tym okresie podpisujesz kolejną umowe na czas określony. Jeżeli posiadasz dwie takie umowy to możesz ubiegać sie o kredyt w CF bo wtedy taka umowa jest traktowana jako umowa na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybek
ja mam od 3 miesiecy umowe zlecenie na czas nie okreslony i dostalem kredyt w banku PKOBP kredyt w wysokosci 10.000zl na 6 lat bez zadnego problemu...powiedziano mi ze nie wazny jest typ umowy czy to o prace czy zlecenie,wazne aby bylo na czas nieokreslony...lub jakis dluzszy termin (min 24 miesiace)podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×