Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce nowy nosprofil

operacja nosa we wrocławiu - gdzie? u kogo?

Polecane posty

Znajoma była u dr Knakiewicza i jest bardzo zadowolona z efektu. Robiła u niego korekcję nosa. Po latach pożegnała się z kompleksem, który sprawiał, że czuła się nieatrakcyjna. Tutaj: http://www.knakiewicz.com/Korekcje_nosa_42 znajdziecie więcej informacji na temat tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja213
Jeśli chodzi o korektę nosa to z własnego doświadczenia mogę polecić Gabinet Leszczyński - http://www.gabinety-leszczynski.pl/ Na taki zabieg musiałam się zdecydować po wypadku samochodowym. Miałam obawy, wątpliwość, ale było warto. O stresie można zapomnieć, bo atmosfera i obsługa tam jest przemiła, a efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operację nosa robioną u dra Knakiewicza. Jest to świetny, przyjazny i doświadczony doktor. Został mi polecony przez koleżankę, która także miała u niego robioną operację. Efekt jest bardzo ładny, efekty operacji nosa u doktora można obejrzeć na http://www.knakiewicz.com/Nos_49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również z polecenia przyjaciółki zdecydowałam się na zabieg u doktora Knakiewicza. Poprawiłam sobie nos i kości policzkowe. Mogę sobie pozwolić na taki luksus więc dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko w Polanicy Zdrój doktor Łątkowski ma swoją klinikę gdzie poprawiałam swój nos. Przed zabiegiem wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone więc obyło się bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z drogami oddechowymi i przegrodą nosową I zgłosiłam się ze swoim problemem do www.skopia.pl Zrobili mi Bronchoskopie i wykonali operację nosa. Klinika chirurgiczna jest dobrze wyposażona. Pracują w niej ludzie, którzy znają się na swoim zawodzie. Polecam każdemu, kto musi się poddać jakiejś operacji chirurgicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, osobiście mam dobre doświadczenia z panem Mateuszem Knakiewiczem. Robił mi dwie operacje – usuwanie garbu na nosie i liposukcję z ud. Jest dostępny we Wrocławiu w rodzinnej klinice swojego ojca na Rydygiera, ale dość trudno się do niego dostać bo na co dzień pracuje gdzieś nad morzem, także we Wro jest tylko w weekendy i to nie we wszystkie, ale warto nawet odczekać trochę i sobie u niego termin zaklepać. Sympatyczny, zaangażowany, jeszcze nie jest zepsuty bo dość młody także ma pasję do swojej pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello
Dnia 8.02.2015 o 09:25, Gość gość napisał:

Witam, ja też szukam dobrego chirurga od NOSA! Wędrzyn ma duzo opinii ale na temat uczu. Sporo osób ma największy kłopot z nosem. Jesli ktoś coś wie, proszę o info na abcde2552@wp.pl

Witam,  W koncu zdecydowal@s sie na operacje u drWegrzyna? jakie efekty? Ja tez planuje operacje ..

Jakie macie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzielska

A u którego Knakiewicza robiłyście? Ja byłam w klinice Knack Clinic przy Sienkiewicza na konsultacjach i teraz czekam na zabieg. Doktor jest przyjazny i komunikatywny, podobnie personel, który spotkałam na korytarzu. Muszę się w końcu pozbyć tego nieszczęsnego garba z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Robiłam zabieg u doktora Siewiery. On normalnie pracuje w Polanicy ale przyjmuje we Wrocławiu w arsestetica.pl. fajny lekarz a z efektu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo zdolnych chirurgów mają w Proctomed. Polecam sprawdzić ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa

Ja z Wrocławia za namową przyjaciółki przyjechałam na konsultację do dr Pabiańczyka  w Krakowie i tutaj też zdecydowałam się na zabieg - wyszło ekstra więc mogę polecać tę małą wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medzia

Siewiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroc

Michał Knakiewicz z wrocka najlepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Ja robiłam swój u doktora Wacławowicza w Orthos. Bardzo polecam - efekt taki jaki chciałam, lekarz bardzo mily i wyrozumiały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2019 o 09:34, Gość andzielska napisał:

A u którego Knakiewicza robiłyście? Ja byłam w klinice Knack Clinic przy Sienkiewicza na konsultacjach i teraz czekam na zabieg. Doktor jest przyjazny i komunikatywny, podobnie personel, który spotkałam na korytarzu. Muszę się w końcu pozbyć tego nieszczęsnego garba z nosa...

Cześć, jesteś po operacji? Jesteś zadowolona z efektu? Czeka mnie wkrótce korekcja nosa z prostowaniem przegrody u Michała Knakiewicza i zaczynam panikować. Zaczynam też bać się znieczulenia miejscowego 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×