Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilusia

kojec czy lozeczko a moze kojec i lozeczko?

Polecane posty

Gość ilusia

Nie mgoe sie zdecydowac pomyslalam ze mozek upici to i to ale czy to przypadkiem nie wyrzucanie pieniedzy lozeczko ma na caelu stac ladnie w pokoiku a o kojcu myslalam o tym ze skoro jest na kolkach mozna go targac po mieszkaniu dodatkowo niek upuje przewijaka chce zeby w kojcu juzy byl no i kojec nie ma sluzyc jako miejsce do spania tylko do bawienia...Nie wiem co kupic?doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie na glownej stronie w wyszukiwarke ten swoj temat..Codziennie jest tu taki wiec wyrzuci ci ich chyba kilkadziesiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie kojec ten składany w pół ma stabilną podłogę niż ten mały któremu przy skadaniu trzeba odchaczać każdą nogę osobno! Łóżeczko turystyczne polecam tym którzy podróżują i będą z niego korzystać do snu dziecka, dla mnie najwiekszym minusem w nich jest podłoga za miękka dla dziecka które próbuje wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku zaopatrzyłam się w łóżeczko i bardzo odbrze gdyż mały anie razu w nim nie spał,pare razy do niego wszedł ale to były sekundy.Dlatego też kojec+łózeczko jak było w moim przypadku szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×